S krizí a těžkými chvílemi se každý z nás vyrovnává po svém. Někdo si trápení nechává pro sebe, jiný to dává svému okolí pořádně "sežrat". Pokud věříte, že vaši povahu ovlivňuje datum narození, určitě vás bude zajímat, jak na tom jste podle horoskopu. Co říká o překonávání překážek vaše znamení zvěrokruhu?

Beran

Ačkoliv je Beran povahou spíše optimista, pokud se objeví nějaká překážka, jde okamžitě ke dnu. V takové chvíli vidí svět katastroficky, takže se může stát, že se „vylije dítě i s vaničkou“ a kvůli nepodstatnému přešlápnutí zmaří i to, co by mohlo být ve finále dobré.

Jaký pro vás bude podle horoskopu konec roku 2018?

Jaký pro vás bude podle horoskopu konec roku 2018?

Rok 2019 je skoro tu. Ale to neznamená, že byste měli zanedbávat konec roku 2018. Co vás v tento emotivní čas čeká a jak to přežít?

Doporučené články Více

Býk

Je téměř nemožné dostat Býka zase nahoru, pokud má svoje temné období. Jakmile cítí, že nemají žádnou naději, upadnou do depresí. Ano, naděje je to, co je udržuje naživu, a nedostatek naděje je vstupenka k depresím a totálnímu zničení. Je nutné hledat nějaké rozptýlení, které by je dostalo z černé díry.

Blíženci

Blíženci mají tendenci temným myšlenkám a situacím podlehnout velmi rychle. U nich je to dokonce rezignace a beznaděj, které je provázejí po celý jejich život. Blíženci jsou pesimisté, kteří moc krizím neumí čelit. A i když se dokážou smát, jsou to spíše „slzy klauna“ a pod maskou smíchu bojují se světem kolem nich.

Rak

Raci obvykle během krize a v těžkých chvílích zahořknou. Začnou sice bojovat s dobrými úmysly, ale jakmile se nedaří, začnou ztrácet svoji víru a stávají se nerozumnými. Raci chtějí být šťastní, a pokud si ostatní všimnou, že nejsou, začne je to děsit a mohou upadnout do prázdnoty.