Stojí před námi poslední lednové dny. Co čeká Berana? Co Raka? A jaký týden budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Koncem týdne se dostane vše do rovnováhy a potíže některých zrozenců začnou pomalu ale jistě odeznívat. Najdou nový způsob, jak nejlépe vycházet se svým okolím. Některá znamení zažijí divoké partnerské období. Co vám naservírují hvězdy tento týden? Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, poslední lednový týden zakončíte příjemně. Najdete si prostor na oblíbené činnosti nebo tváře, které jste dlouho neviděli. Zatímco experimentování ve volnočasových aktivitách je dovoleno, v lásce už by mít místo nemělo. Hrozí, že vám ujedou nohy. Co Beranovi hrozí v tyto dny? To se dozvíte ve fotogalerii.

SPECIÁLNÍ HOROSKOP NA NOVOLUNÍ: Kozoroh si užije s kolegou z práce, Váhy vysadí antikoncepci

SPECIÁLNÍ HOROSKOP NA NOVOLUNÍ: Kozoroh si užije s kolegou z práce, Váhy vysadí antikoncepci

Toto emočně náročné novoluní, které nastane v pondělí 4. února, je důležité pro osoby narozené ve Vodnáři a nejen pro ně. Očekávejte neočekávané v pracovní rovině. Saturn spojil své síly s Plutem a sestupným uzlem v Kozorohu. Tento týden se budou dít zása

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, myslete na své zdraví! V poslední lednové dekádě hrozí nejrůznější úrazy a komplikace kvůli přetažení. Pokud se chcete pustit do sportování, nezapomeňte na protahovací cviky. Při cestování můžete potkat zajímavého člověka, s nímž si skvěle rozumíte. Chybí ale ona pověstná jiskra! Pozor, Býkovi hrozí zranění. Kde? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V Blížencích se probudí dobrodružná povaha. Od pondělního rána vám bude dělat potíže vydržet na jednom místě se založenýma rukama. Nebude proto od věci prodloužit si víkend mimo domov. Spřízněná duše s vámi v lásce těžko udrží krok. Nejspíš by jí vyhovoval relaxační program, ale vy potřebujete pravý opak. Jak nejlépe prožít tyto dny? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V závěru týdne chytnete svůj život za pačesy a začnou se dít věci. Rozhodnete se jednat více rozumově, už se nechcete nechat ovlivňovat názory druhých ani svými rozbouřenými emocemi. Je načase si uvědomit, zda je pro vás přednější zaměstnání nebo šťastné partnerství. Upravte proto své priority. Co vám hrozí v tyto dny? To se dozvíte ve fotogalerii.