KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, musíte neustále pracovat na vztazích s lidmi, nejen na těch milostných. Někdy to příliš nezvládáte. Protějškovy problémy s komunikací a vaše aktuální vztahovačnost věští nepříjemný třesk. Zkuste diskuse omezit na minimum. Nechte peněženku v šuplíku a místo do obchodního centra se jděte projít přírodou. Jak to vypadá se sexem? To zjistíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Cítíte se plni energie a máte pocit, že vás jen tak něco neskolí. Hvězdy radí, abyste se začali zaměřovat na preventivní opatření před onemocněním i úrazem. Šance k nalezení spřízněné duše jsou v těchto dnech nejvyšší. Působíte neodolatelně a navíc máte při výběru šťastnou ruku. V rodinném kruhu vám nic neschází. Jste rádi, že vám to klape a můžete se na sebe vzájemně spolehnout. Hrozí vám komplikace. 

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

V tomto týdnu máte povinností nad hlavu, ale na žádnou z nich se nedokážete soustředit. Zkuste si uvědomit, co je důležité a jaké aktivity mohou počkat. Díky rozvržené práci se vyhnete chybám z nepozornosti.

Doporučené články Více

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Všechno se začíná zlepšovat a vy můžete konečně věřit na svoji šťastnou hvězdu. Minimálně tento týden bude váš život zalitý sluncem. Protějšek, po kterém toužíte, je už velmi blízko vás. Ještě ho nevidíte, ale on o vás moc dobře ví. Milostný život nabírá intenzitu. Zadané by to nemělo zaskočit. Buďte rádi, že to mezi vámi funguje ve všech směrech. Budete riskovat. 

zdroj: