KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, musíte neustále pracovat na vztazích s lidmi, nejen na těch milostných. Někdy to příliš nezvládáte. Protějškovy problémy s komunikací a vaše aktuální vztahovačnost věští nepříjemný třesk. Zkuste diskuse omezit na minimum. Nechte peněženku v šuplíku a místo do obchodního centra se jděte projít přírodou. Jak to vypadá se sexem? To zjistíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Cítíte se plni energie a máte pocit, že vás jen tak něco neskolí. Hvězdy radí, abyste se začali zaměřovat na preventivní opatření před onemocněním i úrazem. Šance k nalezení spřízněné duše jsou v těchto dnech nejvyšší. Působíte neodolatelně a navíc máte při výběru šťastnou ruku. V rodinném kruhu vám nic neschází. Jste rádi, že vám to klape a můžete se na sebe vzájemně spolehnout. Hrozí vám komplikace. 

VIEŠ, ČO BY NA TEBE ĽUDIA NAJRADŠEJ ZMENILI? NA ZÁKLADE ZNAMENIA ZVEROKRUHU

VIEŠ, ČO BY NA TEBE ĽUDIA NAJRADŠEJ ZMENILI? NA ZÁKLADE ZNAMENIA ZVEROKRUHU

Je dobré, že do­káže nad­via­zať kon­takty s rôz­nymi ľuďmi vždy a všade.

Doporučené články Více

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Všechno se začíná zlepšovat a vy můžete konečně věřit na svoji šťastnou hvězdu. Minimálně tento týden bude váš život zalitý sluncem. Protějšek, po kterém toužíte, je už velmi blízko vás. Ještě ho nevidíte, ale on o vás moc dobře ví. Milostný život nabírá intenzitu. Zadané by to nemělo zaskočit. Buďte rádi, že to mezi vámi funguje ve všech směrech. Budete riskovat. 

zdroj: