VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V závěru týdne se Váhy nepouštějte do riskantních podniků. Kvůli Saturnu byste se mohli nechat uvrtat do něčeho, co je nad vaše síly. Týká se to jak podnikatelských aktivit, tak investování. Nehrajte si na sólisty a podobné aktivity s někým konzultujte. Překvapení může mít mnoho podob. A je jisté, že tohle by miláčkovi radost neudělalo. Bylo by lepší vyslechnout si jeho názor. Pozor na vaše peníze.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, zatím jste neměli na partnery moc štěstí. Nyní ale potkáte protějšek, se kterým si budete rozumět. Vyrazte poznávat krásy okolí. Turistické výšlapy slibují setkání s protějškem, který stojí za bližší prozkoumání. Vysoké šance k nalezení perspektivní známosti přináší i návštěva sourozenců. Mají zajímavého kamaráda. 

Velký vánoční tarotový horoskop lásky 2018

Velký vánoční tarotový horoskop lásky 2018

Toužíte vědět, co vám vánoční svátky přinesou do milostného života? Magické tarotové karty vám prozradí odpověď – podle vašeho znamení!

Doporučené články Více

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci nemají rádi kolem sebe nudné lidi. Nyní narazí na protějšek, se kterým se nudit nebudou. Tu pravou poznáte třeba v davu stovek lidí. Oproti ostatním jí totiž oči září životním nadšením a cítíte, že stejně jako vy to umí pěkně rozparádit. Co se týče, milování nepovažujete ho za povinnost a uráží vás, když to někdo nazve tímto slovem. Když něco děláte, pak s nadšením i chutí.