RAK (22. 6. – 22. 7.)

Štěstí přeje připraveným. Máte za sebou náročnou dekádu, a tak vás jistě potěší, že tento týden slibuje citelné vylepšení klimatu. Prolistujte diář a připravte si program do posledního detailu. Také upravený zevnějšek vám pomůže vykročit správnou nohou. Zkuste uvolnit napětí příjemnější činností než je hádka. Vášnivý sex je skvělým prostředkem, jak to v partnerství urovnat. 

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Po finanční stránce se vám daří skvěle. Vesmír slibuje tučnější sumičku ve prospěch vašeho účtu, případně krásný dárek. V lásce to trochu zaskřípe. Drahá polovička vám naznačí, s čím není spokojená. Neberte si to osobně a raději oceňte upřímnost. Vztah by se měl vyvíjet. 

Čím štvete své přátele? Berani netrpělivostí, Býci extrémní tvrdohlavostí!

Čím štvete své přátele? Berani netrpělivostí, Býci extrémní tvrdohlavostí!

Bez přátelství se žít nedá a je fajn mít přítele, který vám pomůže, když je třeba, který vás vyslechne a nehodnotí vaše stinné stránky. Přesto mu můžete s některými vlastnostmi pěkně lézt na nervy. Co vaši přátelé na vás tajně nenávidí a nikdy vám to neře

Doporučené články Více

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, nevěřte žádným zázračným pilulkám ani rychlým formám hubnutí. Rekordně rychle byste přišli o letité úspory, tak o své iluze. I přes vaši nespokojenost se svou postavou, můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví. Kamkoliv vejdete, pohledy opačného pohlaví budou upřeny právě na vás. Pozor na vaše peníze.