RAK (22. 6. – 22. 7.)

Štěstí přeje připraveným. Máte za sebou náročnou dekádu, a tak vás jistě potěší, že tento týden slibuje citelné vylepšení klimatu. Prolistujte diář a připravte si program do posledního detailu. Také upravený zevnějšek vám pomůže vykročit správnou nohou. Zkuste uvolnit napětí příjemnější činností než je hádka. Vášnivý sex je skvělým prostředkem, jak to v partnerství urovnat. 

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Po finanční stránce se vám daří skvěle. Vesmír slibuje tučnější sumičku ve prospěch vašeho účtu, případně krásný dárek. V lásce to trochu zaskřípe. Drahá polovička vám naznačí, s čím není spokojená. Neberte si to osobně a raději oceňte upřímnost. Vztah by se měl vyvíjet. 

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

Tchýně je v rodině jednou z nejobávaněších osob. Chcete vědět jak na ni? Datum narozenin zjistíte snadno a pak už se řiďte návodem hvězd.

Doporučené články Více

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, nevěřte žádným zázračným pilulkám ani rychlým formám hubnutí. Rekordně rychle byste přišli o letité úspory, tak o své iluze. I přes vaši nespokojenost se svou postavou, můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví. Kamkoliv vejdete, pohledy opačného pohlaví budou upřeny právě na vás. Pozor na vaše peníze.