RAK (22. 6. – 22. 7.)

Štěstí přeje připraveným. Máte za sebou náročnou dekádu, a tak vás jistě potěší, že tento týden slibuje citelné vylepšení klimatu. Prolistujte diář a připravte si program do posledního detailu. Také upravený zevnějšek vám pomůže vykročit správnou nohou. Zkuste uvolnit napětí příjemnější činností než je hádka. Vášnivý sex je skvělým prostředkem, jak to v partnerství urovnat. 

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Po finanční stránce se vám daří skvěle. Vesmír slibuje tučnější sumičku ve prospěch vašeho účtu, případně krásný dárek. V lásce to trochu zaskřípe. Drahá polovička vám naznačí, s čím není spokojená. Neberte si to osobně a raději oceňte upřímnost. Vztah by se měl vyvíjet. 

Je ten správny čas nájsť si lásku? Najväčšiu pravdepodobnosť, kedy niekoho stretnete, vám prezradí vaše znamenie

Je ten správny čas nájsť si lásku? Najväčšiu pravdepodobnosť, kedy niekoho stretnete, vám prezradí vaše znamenie

Výber nášho budúceho partnera nezáleží iba na našich preferenciách či sympatiách, ale podľa astrologičiek aj podľa postavenia planét a súhvezdí počas roka.

Doporučené články Více

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, nevěřte žádným zázračným pilulkám ani rychlým formám hubnutí. Rekordně rychle byste přišli o letité úspory, tak o své iluze. I přes vaši nespokojenost se svou postavou, můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví. Kamkoliv vejdete, pohledy opačného pohlaví budou upřeny právě na vás. Pozor na vaše peníze.