Necelé dva týdny před Vánocemi - kupujete dárky, zvelebujete své rodinné hnízdečko a mrazivé dny pomalu nastupují na svou prosincovou vlnu. Býk si bude muset dát pozor na své falešné kolegy v práci, Rakům polezou všichni krkem a Střelec panikaří, zda nezapomněl na někoho s dárkem. Chcete vědět, co vás čeká v průběhu týdne? Přečtěte si svůj týdenní horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Tento týden se ponese v duchu zvyšování vlastních limitů. Skvěle budete vstřebávat nové poznatky a budete dychtit po nových informacích. Vždy se rádi dovídáte nové věci. Nyní však z této vaší vlastnosti budete mít i obrovský užitek. Možná vás zaplavují pocity spokojenosti z dobře vykonané práce. Ovšem pozor! Neusněte na vavřínech.

Úžasné! Toto pro vás vždy udělají (nejen) ve vztahu jednotlivá znamení! Podívejte se, v jaké situaci se na ně obrátit.

Úžasné! Toto pro vás vždy udělají (nejen) ve vztahu jednotlivá znamení! Podívejte se, v jaké situaci se na ně obrátit.

...Vyslechne si Vás jako nikdo jiný a Vám se neuvěřitelně uleví. Zároveň Vám podá užitečné rady, protože stoupenci tohoto znamení sami bývají citliví, takže je dost pravděpodobné, že podobné pocity již sami zažili.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Týmová práce je pro vás více než vhodná, protože jste velice oblíbený a komunikativní jedinec. Nese to však s sebou i stinné stránky, které se projeví tento týden. Jedná se o nechutné intriky některého z vašich kolegů. V tomto roce máte poslední možnost vycestování za hranice. Nepropásněte ji!

BLÍŽENEC ( 22. 5 – 21. 6.)

Buďte tento týden obezřetní a opatrní. Kolem vaší osoby se stahují mračna. Dobrý pozor si dávejte na nevýhodné smlouvy nebo nabídky. Vše dobře zvažte a promyslete. Andělé vás varují před ztrátou peněz. Nebude to nic příjemného.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V týdnu buďte trpěliví zejména v rodinných záležitostech. Někteří rodinní příslušníci vám polezou pěkně krkem a vy budete mít chuť pořádně vybuchnout. Po dlouhé době se vám ale ozve starý přítel, se kterým se rádi uvidíte. Přichází za Vámi s dobrou zprávou a dárkem, který vás velmi potěší.