Pokud máte pocit, že vás zmáhá stres a zmocňuje se vás úzkost, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí rozpoznat spouštěče a hned vám bude líp. Pomoc hledejte ve zvěrokruhu, každé sluneční znamení totiž stresuje něco jiného!
 

Beran

Berani jsou dynamičtí a někdy to přeženou, takže jsou pak vyčerpaní a zranitelní. Když se necítíte ve své kůži nebo máte dojem, že nestihnete dokončit nějaký úkol, začnete se stresovat. Jste zvyklí hrát si na Supermany a zapomínáte na odpočinek. Buďte nekompromisní a naplánujte si aspoň jeden den v týdnu, kdy nebudete dělat vůbec nic. Nebojte se, život poběží chvíli i bez vás.

Jací muži po vás šílí podle znamení zvěrokruhu?

Jací muži po vás šílí podle znamení zvěrokruhu?

Jak jistě víte, povahu lidí, tedy aspoň některých, silně ovlivňuje to, kdy v průběhu roku se narodili. To samozřejmě ovlivňuje i opačné pohlaví, které přitahují vaše určité povahové vlastnosti. Pojďme se společně podívat na to, které znamení přitahuje jak

Doporučené články Více

Býk

Býci jdou do všeho po hlavě. Taky chtějí všechno udělat co nejlépe, takže do splnění čehokoli investují všechen čas, který mají k dispozici – a dokonce i víc. Když pak přijde nějaký obtížnější úkol, začnou se stresovat, že to nestihnou v termínu nebo že by to mohli zkazit. Býkům též vadí, když se jim nedaří urovnat spor nebo když někomu nevědomky ublíží. Spoléhejte na svoje instinkty, které jsou neomylné, a věřte, že ty pravé hodnoty nakonec vyplavou na povrch.

Blíženci

Blíženci sice rádi komunikují s kdekým, ale nesnášejí blázny. Pokud před nimi udělá auto myšku, okamžitě jim vyletí tep prudce až do nebe. Stresují je ale i drobnější věci, jako jsou nevhodně vyřčená slova, hrubky v mailové korespondenci a podobně. Blíženci jsou prostě hrozně chytlaví, a když se potkají s někým moc pomalým, polije je úzkost a nejraději by svou bezmocnost vykřičeli do světa. Potřebujete pravidelné uklidňující aktivity, které zklidní vaši mysl, jako je jóga nebo keramika.

Rak

Jako rodinné typy potřebujete bezpečí i v tom, co budete mít ten den k obědu. Velmi negativně reagujete na kritiku, vzteklé výbuchy a také ignoraci, to vás opravdu hodně stresuje. Ovšem dost často nedáváte svoje pocity najevo a střádáte je uvnitř, což vyvolává ještě větší úzkost. Ideální lék na stres? Dýchání! Naučte se nadechnout do břicha, tam najdete bezpečí a klid.