Někdo stárne s grácií, jiný se s přibývajícími léty tak snadno nevyrovnává. Chcete vědět, jak se s rostoucím věkem popasuje právě vaše znamení? Čtěte dále, prozradíme vám to.

Přibývající léta nejsou žádná legrace a každý se s nimi musí nějak vyrovnat. Někdo se snaží stále vyšší číslo označující jeho věk ignorovat, jiný kvůli němu panikaří, utápí se v depresích… Nebo si ho ani nevšimne. Jak své stárnutí prožívají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

HUBNUTÍ PODLE HOROSKOPU: Jaké činnosti se věnovat, když chce zhubnout Panna? A jak cvičit, když jste narozeni jako Býci?

HUBNUTÍ PODLE HOROSKOPU: Jaké činnosti se věnovat, když chce zhubnout Panna? A jak cvičit, když jste narozeni jako Býci?

Snažíte se zdokonalit svou postavu, ale ne a ne toho docílit? Je to tím, že na každého funguje jiný druh sportu. Někomu pomůžou klidné jógové cviky, na někoho zase funguje aktivní aerobik. Víte, co pomůže právě vám? Zeptali jsme se hvězd.

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Existují jedinci, kterých se přibývající léta téměř nedotknou. A právě mezi ně patří Berani. V srdci zůstávají dětmi, k tomu jsou tak aktivní a plní energie, že vůbec neuhodnete, kolik jim ve skutečnosti je. Svůj věk navíc absolutně neřeší, je to pro ně jen číslo a důležitý je jejich pocit, síla a energie – a té mají vždycky na rozdávání. Kromě toho jim díky aktivnímu životnímu stylu zůstává i velmi mladistvý vzhled, takže dokážou druhé i čas oklamat naprosto dokonale.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou rození požitkáři a vychutnávají si všechno – i život. Proto i ze stárnutí umějí vytěžit to nejlepší a pozdější léta svého života si užívají naplno. Vychutnávají si, že konečně mohou zpomalit a životem procházet s větším klidem. Stáří většinou naplní zážitky, na které neměli do té doby čas, většinou hodně čtou a zkrátka „dohánějí resty“. Musejí si však dávat pozor na zdraví, právě kvůli jejich požitkářství se jim zhoršuje fyzická kondice a hrozí zvláště problémy se srdcem.

Blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci si neberou servítky a nějaké stárnutí je nemůže absolutně zastavit. Jsou ohromně cílevědomí a ambiciózní a na splnění svých snů a přání pracují celoživotně. Dokonce by se dalo říct i to, že s přibývajícím věkem své tempo ještě zvyšují, aby jim náhodou něco neuteklo. Až do opravdu pozdního věku jsou neobvykle bystří a udržují se mentálně ve skvělé kondici. Na svoje kognitivní a komunikační schopnosti jsou ohromně pyšní a pilně na jejich rozvoji pracují.