Někdo stárne s grácií, jiný se s přibývajícími léty tak snadno nevyrovnává. Chcete vědět, jak se s rostoucím věkem popasuje právě vaše znamení? Čtěte dále, prozradíme vám to.

Přibývající léta nejsou žádná legrace a každý se s nimi musí nějak vyrovnat. Někdo se snaží stále vyšší číslo označující jeho věk ignorovat, jiný kvůli němu panikaří, utápí se v depresích… Nebo si ho ani nevšimne. Jak své stárnutí prožívají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Projevy lásky podle zvěrokruhu: Lev má poněkud netradiční způsob

Projevy lásky podle zvěrokruhu: Lev má poněkud netradiční způsob

Jak poznáte, že vás doopravdy miluje? Nemusí říct ani slovo, abyste poznali, že vaše láska je opravdová. Jak se však vyznat v náznacích, když vám vaše drahá polovička nerada ukazuje své citové rozpoložení? Je to jednoduché! Znamení zvěrokruhu vám napoví,

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Existují jedinci, kterých se přibývající léta téměř nedotknou. A právě mezi ně patří Berani. V srdci zůstávají dětmi, k tomu jsou tak aktivní a plní energie, že vůbec neuhodnete, kolik jim ve skutečnosti je. Svůj věk navíc absolutně neřeší, je to pro ně jen číslo a důležitý je jejich pocit, síla a energie – a té mají vždycky na rozdávání. Kromě toho jim díky aktivnímu životnímu stylu zůstává i velmi mladistvý vzhled, takže dokážou druhé i čas oklamat naprosto dokonale.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou rození požitkáři a vychutnávají si všechno – i život. Proto i ze stárnutí umějí vytěžit to nejlepší a pozdější léta svého života si užívají naplno. Vychutnávají si, že konečně mohou zpomalit a životem procházet s větším klidem. Stáří většinou naplní zážitky, na které neměli do té doby čas, většinou hodně čtou a zkrátka „dohánějí resty“. Musejí si však dávat pozor na zdraví, právě kvůli jejich požitkářství se jim zhoršuje fyzická kondice a hrozí zvláště problémy se srdcem.

Blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci si neberou servítky a nějaké stárnutí je nemůže absolutně zastavit. Jsou ohromně cílevědomí a ambiciózní a na splnění svých snů a přání pracují celoživotně. Dokonce by se dalo říct i to, že s přibývajícím věkem své tempo ještě zvyšují, aby jim náhodou něco neuteklo. Až do opravdu pozdního věku jsou neobvykle bystří a udržují se mentálně ve skvělé kondici. Na svoje kognitivní a komunikační schopnosti jsou ohromně pyšní a pilně na jejich rozvoji pracují.