Každý se se stárnutím vyrovnává jinak. Někteří lidé jsou aktivní a šik a jejich věk je opravdu jen číslo. Další jsou inspirací, jiní chtějí působit věčně mladě a je to spíš trapas a nemálo jich také skončí jako nevrlí kritici všeho nového. A pokud věříte na to, že váš osud a vlastnosti ovlivňuje datum narození, podívejte se, co říká o všem stárnutí.

Beran


Berani si s věkem hlavu nelámou. Snaží se žít tak, jak žili vždycky, a na fyzické neduhy hledí s překvapením. Někdy je pro ně stárnutí tvrdé právě proto, že duše chce, ale tělo už se brání.
Čím jim uděláte radost?
Beranovi určitě nedávejte teplé papuče a hůlku, pokud se tedy v hůlce neskrývá mečík nebo baňka s alkoholem. Dobrá restaurace, koncert oblíbené kapely (Mick Jagger už je taky senior) nebo přiměřeně akční výlet potěší víc.

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

Cikáni měli svou moudrost, která modernímu člověku mnohdy uniká. Jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna.

Doporučené články Více

Býk


Býci jsou tvrdohlaví a s věkem se to nelepší. Dokonce ani s dobrotivými babičkami nelze hnout. Také někdy mají problémy s nadváhou. Jsou to „držáci“, pokud nenarazí na onkologickou chorobu. Léčbu pak snáší velmi špatně.

Čím jim uděláte radost?
Potěší je hezké věci, dobré jídlo, pohodlný hotel. Býci jsou požitkáři, mají rádi pohodlí a ve vysloveně extrémních výkonech si většinou nelibují ani v mládí.

Blíženci


Nepokojnou blíženeckou povahu nezastaví ani stáří, stále zkouší něco nového, dokud tělo a mysl slouží, neberou na léta ohled.

Čím jim uděláte radost? 
Něčím bláznivým. Změnili jen srst, ne zvyky, takže je pro ně důležité dělat něco, co je opravdu baví, a vy, pokud je chcete potěšit, si musíte dát práci a zjistit, pro co planou právě teď.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (04-04-2019)