Každý se se stárnutím vyrovnává jinak. Někteří lidé jsou aktivní a šik a jejich věk je opravdu jen číslo. Další jsou inspirací, jiní chtějí působit věčně mladě a je to spíš trapas a nemálo jich také skončí jako nevrlí kritici všeho nového. A pokud věříte na to, že váš osud a vlastnosti ovlivňuje datum narození, podívejte se, co říká o všem stárnutí.

Beran


Berani si s věkem hlavu nelámou. Snaží se žít tak, jak žili vždycky, a na fyzické neduhy hledí s překvapením. Někdy je pro ně stárnutí tvrdé právě proto, že duše chce, ale tělo už se brání.
Čím jim uděláte radost?
Beranovi určitě nedávejte teplé papuče a hůlku, pokud se tedy v hůlce neskrývá mečík nebo baňka s alkoholem. Dobrá restaurace, koncert oblíbené kapely (Mick Jagger už je taky senior) nebo přiměřeně akční výlet potěší víc.

Horoskop na rok 2019: Co čeká vaše znamení v lásce, práci a zdraví?

Horoskop na rok 2019: Co čeká vaše znamení v lásce, práci a zdraví?

Silvestr a Nový rok budou pod taktovkou stellia (shluku planet) v seriózním znamení Kozoroha. Takže oslavy budou umírněné, prostě na úrovni, a když to někdo přežene, ostatní ho začnou ignorovat. Nikdo totiž nebude stát o ostudu, natož skandál…

Doporučené články Více

Býk


Býci jsou tvrdohlaví a s věkem se to nelepší. Dokonce ani s dobrotivými babičkami nelze hnout. Také někdy mají problémy s nadváhou. Jsou to „držáci“, pokud nenarazí na onkologickou chorobu. Léčbu pak snáší velmi špatně.

Čím jim uděláte radost?
Potěší je hezké věci, dobré jídlo, pohodlný hotel. Býci jsou požitkáři, mají rádi pohodlí a ve vysloveně extrémních výkonech si většinou nelibují ani v mládí.

Blíženci


Nepokojnou blíženeckou povahu nezastaví ani stáří, stále zkouší něco nového, dokud tělo a mysl slouží, neberou na léta ohled.

Čím jim uděláte radost? 
Něčím bláznivým. Změnili jen srst, ne zvyky, takže je pro ně důležité dělat něco, co je opravdu baví, a vy, pokud je chcete potěšit, si musíte dát práci a zjistit, pro co planou právě teď.

Říkají o vás druzí, že jste velmi tajemní? Může za to i vaše znamení zvěrokruhu

Říkají o vás druzí, že jste velmi tajemní? Může za to i vaše znamení zvěrokruhu

Jste záhadní a od ostatních si držíte odstup? Není to něco, co se vám může přihodit ze dne na den, prostě jste se tak narodili. O tajemných lidech se říká, že jsou klidní, rezervovaní a nepředvídatelní. Mívají sklon k samotářství a jsou v určité oblasti v

Doporučené články Více