BERAN

Berani jsou známí svou hravou a aktivní povahou. Také to bývají velcí sportovci, takže sportovní oblečení, nebo výbava k jeho oblíbenému sportu je určitě dobrá volba! Berani jsou také velice odvážní a dobrodružní, takže je určitě potěšíte i nějakou únikovou hrou.

BÝK

U Býka si dejte na výběru dárku obzvlášť záležet. Mají rádi hezké dárky, které už na první pohled vypadají neodolatelně. Doporučujeme koupit šperk, značkový parfém. Už i první dojem je pro ně důležitý, takže si dejte záležet také ze zabalením dárku.

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

Doporučené články Více

BLÍŽENCI

Blíženci jsou velice zvídaví, takže je určitě potěšíte jakoukoli novinkou. Může se jednat o novou knihu, nový telefon, nebo třeba knihu. Budou rádi, když nebudou pozadu.

RAK

Raci jsou známí svou rodinnou povahou. Milují teplo domova, uděláte jim tedy radost čímkoliv, čím si vyzdobí svůj interiér. Uvítají také např. rodinné fotografie, kniha s fotografiemi, hrníček s potiskem, nebo prostě jakýkoliv předmět, na kterém budete vidět celá rodina.

LEV

Lvi mají velice rádi to, co se třpytí. Mají rádi výstřednosti, takže s nimi určitě zabodujete s dárkem jako je zlatý šperk, nebo hodinky. Dobrým nápadem je také výrazný parfém nebo nějaké módní oblečení.

PANNA

Panna si nepotrpí na luxus, ani na výstřední dárky. Zajímá je zdravý životní styl, takže je obdarujte nějakým dárkovým poukazem, přírodní kosmetikou, nebo např. poukazem na masáž. Úspěch budete mít s praktickými dárky.

Spalo se vám v noci opravdu zle? Zde máte přehled, jak RUDÝ MĚSÍC působí na vaše znamení

Spalo se vám v noci opravdu zle? Zde máte přehled, jak RUDÝ MĚSÍC působí na vaše znamení

Poslední úplné zatmění Měsíce tohoto desetiletí nastalo v pondělí 21. ledna v 6:12 hod. Byla to těžká a dlouhá noc. Přinášíme vám přehled, jak mohl Měsíc působit na základě vašeho znamení na vás.

Doporučené články Více

VÁHY

Váhy mají velké estetické cítění, takže sáhněte po uměleckých dárcích. Potěší je zajímavé umělecké obrazy nebo třeba netradiční vázy. Oblečení nedoporučujeme kupovat.

ŠTÍR

Štír jako vášnivý čtenář bude mít radost, pokud ho obdarujete historickou literaturou, především muži narození v tomto znamení. Ani sexy vánočním tanečkem v novém spodním prádle neurazíte. Štír neocení snahu při vybírání dárku, ale výsledek. Nemá rád překvapení. Pravděpodobně od něj uslyšíte: „Pojď, vyberu si a zabalíš mi to.“

STŘELEC

Střelci jsou dobrodružné a akční znamení, takže nejvíc radosti mu uděláte dárkem, při kterém zažije dobrodružství a napětí. Zkuste např. únikovou hru, nebo poznávající zájezd.

KOZOROH

Kozoroh ocení dárek, který bude kvalitní a zároveň užitečný. Ocení i značkové oblečení, peněženku, či kabelku.

VODNÁŘ

Vodnářům rozhodně kupte něco netradičního, originálního. Např. předplatné časopisu o záhadách světa, vesmíru, technice. Často Vodnáře přitahuje astrologie či netradiční filozofické směry či náboženství.

RYBY

Ryby jsou citlivé a romantické duše. Ocení tedy jakýkoliv dárek, ze kterého bude cítit romantika a Vaše náklonnost k nim.

zdroj: