Každé znamení horoskopu má své silné, ale i slabé stránky, se kterými je dobré počítat. Zjistěte, jaké jsou ty vaše, nebo třeba vašeho partnera. Pak vás nic nezaskočí!

Přiznat si vlastní slabiny je prvním krokem k tomu, aby se s nimi člověk naučil nějak vyrovnávat. Stejně tak je dobré i u druhých vědět, jaké jsou jejich nedostatky, abyste se zbytečně nevytáčeli tím, co nejde změnit. Jaké slabé stránky mají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jaký typ lásky najdete v roce 2018? Poznáte to na základě znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Největší slabinou všech Beranů je jejich netrpělivost. Jakmile něco trvá déle než pět minut, začnou s nimi šít všichni čerti a mají pocit, že snad dřív umřou, než se dočkají konce. Tak protivné, jako při čekání, je jindy nezažijete. Kromě toho jsou to zatvrzelí paličáci, a i když si toho jsou třeba vědomi, nic moc s tím nenadělají: jakmile se zaseknou, nepohne s nimi ani pár volů. V neposlední řadě jim dělá problém jakkoli organizovat svůj život. Do věcí se spíš impulzivně ženou, než aby je pečlivě plánovali.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nemají rádi změny, a jak musí vybočit ze své zavedené rutiny, je zle. Jestli nějakou životní situaci absolutně nezvládají, je to stěhování. Nutnost vytrhnout se z kořenů a opustit domov, který znají, je pro ně naprosto nesnesitelná a neví si s ní rady. Projevuje se při ní i jejich fixace na materiálno, absolutně se neumí loučit s věcmi. Býci jsou taky pěkní lenoši, a pokud jim nad hlavou někdo nepráská bičem, ani se nehnou. Ačkoli jsou houževnatí, když už se do něčeho pustí, motivace není jejich parketa.