Každý z nás má své slabé stránky. Někdo se nedokáže sbalit, někdo po sobě nic neuklidí, někomu dělá problém zaplatit včas za energie. Podle astrologie existují typické nedostatky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jaké jsou tedy slabiny Kozoroha nebo Vodnáře? A platí to i pro vás?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jeden den jen tak lenošit

Co vypovídá znamení o vašich kamarádkách: Lev je největším bojovníkem v životě, Blíženci jsou příliš náladoví

Co vypovídá znamení o vašich kamarádkách: Lev je největším bojovníkem v životě, Blíženci jsou příliš náladoví

Ženská přátelství jsou to nejcennější, co vesmír přináší běžným smrtelnicím. S přítelkyněmi společně sdílíme  ty nejhlubší tajemství, probíráme ty nejdůležitější životní témata a léčíme si spolu zlomené srdce. Jste si však vy a vaše přítelkyně souzeny?

Doporučené články Více

Beran je velmi aktivní znamení. Jedna akce ještě není u konce a už plánuje další. V jednom dni klidně podnikne tři různé aktivity. Vpodstatě nedokáže nikdy úplně vypnout. Dovolená nebo volný víkend v lázních či ve wellness? Díky, ne. Raději kolo nebo túra.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Odejít z večírku, když je v nejlepším

Býk si rád užívá a vše si potřebuje vychutnat do posledního okamžiku. Tedy nejen dovolenou, ale i večírek nebo víkend na horách. Ještě je co k pití? Jsou teprve čtyři odpoledne? Ještě nepojedeme z víkendu domů, stačí, když tam budeme pozdě večer.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Rozhodnout se, co si vzít na sebe

Muži podle zvěrokruhu: Lvi jsou velkorysí, Váhy vás nepodvedou

Muži podle zvěrokruhu: Lvi jsou velkorysí, Váhy vás nepodvedou

Hledáte vhodného partnera, který k vám bude dobře pasovat? Rozhlédněte se kolem sebe a hledejte i podle toho, co je pro něj typické podle znamení, ve kterém se narodil. S někým to bude přece jen jiskřit o něco víc.

Doporučené články Více

Jste Blíženec nebo máte zrozence tohoto znamení ve svém okolí? Pak to určitě znáte: Jít na večírek nebo na ples znamená nekonečné minuty i hodiny před zrcadlem, kdy zoufale přemýšlíte, který model je ten nejlepší. Jak moc si Blíženec komplikuje svou nerozhodností život!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Podělit se o čokoládu

Co se týče jídla, mají Raci problém se rozdělit. Hlavně když se jedná o mlsání a různé dobroty. Chcete si večer pustit hezký film? Pokud máte po svém boku zrovna Raka, pak si k televizi raději vezměte svou vlastní tabulku čokolády.