Každý z nás má své slabé stránky. Někdo se nedokáže sbalit, někdo po sobě nic neuklidí, někomu dělá problém zaplatit včas za energie. Podle astrologie existují typické nedostatky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jaké jsou tedy slabiny Kozoroha nebo Vodnáře? A platí to i pro vás?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jeden den jen tak lenošit

Měsíční horoskop lásky na říjen 2018

Měsíční horoskop lásky na říjen 2018 "Na nepozornost opačného pohlaví se v říjnu nebudete stěžovat"

Čeká vás měsíc plný vášně, nebo se naopak v lásce stáhnete trochu do ústraní, kde budete vyčkávat na tu pravou životní lásku? Zjistěte, co si pro vás hvězdy připravily a poznejte svoji budoucnost!

Doporučené články Více

Beran je velmi aktivní znamení. Jedna akce ještě není u konce a už plánuje další. V jednom dni klidně podnikne tři různé aktivity. Vpodstatě nedokáže nikdy úplně vypnout. Dovolená nebo volný víkend v lázních či ve wellness? Díky, ne. Raději kolo nebo túra.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Odejít z večírku, když je v nejlepším

Býk si rád užívá a vše si potřebuje vychutnat do posledního okamžiku. Tedy nejen dovolenou, ale i večírek nebo víkend na horách. Ještě je co k pití? Jsou teprve čtyři odpoledne? Ještě nepojedeme z víkendu domů, stačí, když tam budeme pozdě večer.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Rozhodnout se, co si vzít na sebe

Co byste měli přestat dělat ve svých dvaceti? Znamení zvěrokruhu vám to napoví

Co byste měli přestat dělat ve svých dvaceti? Znamení zvěrokruhu vám to napoví

Je vám dvacet a pořád děláte chyby. Jaké?

Doporučené články Více

Jste Blíženec nebo máte zrozence tohoto znamení ve svém okolí? Pak to určitě znáte: Jít na večírek nebo na ples znamená nekonečné minuty i hodiny před zrcadlem, kdy zoufale přemýšlíte, který model je ten nejlepší. Jak moc si Blíženec komplikuje svou nerozhodností život!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Podělit se o čokoládu

Co se týče jídla, mají Raci problém se rozdělit. Hlavně když se jedná o mlsání a různé dobroty. Chcete si večer pustit hezký film? Pokud máte po svém boku zrovna Raka, pak si k televizi raději vezměte svou vlastní tabulku čokolády.