Každé jedno znamení ve zvěrokruhu je uzpůsobeno pro naplnění určitého životního účelu. A přestože se konkrétní smysl života od člověka k člověku bude určitě lišit, u lidí narozených v témže znamení najdeme některé shodné charakteristiky, které mají základ právě v jejich znamení.

Na základě těchto charakteristik je pak i pravděpodobnější, že lidé narození ve stejném znamení budou mít také podobný pohled na smysl svého života.

PROSINCOVÝ HOROSKOP: Střelcovi přijde do života nová žena, Rak se zblázní z Vánoc

PROSINCOVÝ HOROSKOP: Střelcovi přijde do života nová žena, Rak se zblázní z Vánoc

Konec roku je tu a s ním i měsíc nejen Vánoc, ale také stresu. Zpětný chod Merkuru si pro všechna znamení zvěrokruhu přichystal pořádnou smršť, kdy bude váznout především komunikace. Jak bude vypadat vypadat vánoční čas roku 2018?

Doporučené články Více

Jste tedy připraveni zjistit, co je smyslem Vašeho života? Udělali jsme pro vás malý výzkum. Podrobně jsme prozkoumali každé jedno znamení ve zvěrokruhu, a pokud vás zajímá, co jsme zjistili, čtěte dále. 

BERAN (21. březen–19. duben)

Lidé narození ve znamení Berana si berou za vzor někoho, kdo je na tom lépe než oni sami, a pak se vždy snaží svých vzorů dokonce i předjet.

Beran je soutěživé a ctižádostivé znamení sršící nadšením. Lidé narození v tomto znamení chtějí pro svět vytvořit ty nejlepší a nejpokrokovější věci, či lámat světové rekordy.

Beran se děsí představě, že by upadl do zapomnění, nebo že by si u nikoho nezískal respekt a úctu.

Horoskop: Jak přistupují Štíři k zakládání rodiny a potomkům?

Horoskop: Jak přistupují Štíři k zakládání rodiny a potomkům?

Sladit první dny s ratolestí pro Štíry nebude tak těžké jako pro ostatní znamení, protože mají mnoho energie.

Doporučené články Více

Smyslem života lidí narozených ve znamení Berana je přinášet světu pokrok, ať už je to v oblasti technologie, umění, vědy atd.

Ať už se jedná o cokoliv, velmi rychle zjistíme, že jsou to právě lidé narození ve znamení Berana, kteří jsou ve své oblasti novátory. I další převratný objev bude určitě pocházet z jejich dílny.

BÝK (20. duben–20. květen)

Býk je zemským znamením, což znamená, že lidé narození v tomto znamení usilují o dosažení stability. Smyslem života pro Býky je proto navazování a udržování spolehlivých mezilidských vztahů.

Pro Býka je příznačné, že chce být někým, komu lze vždy důvěřovat a že tu pro nás bude vždy, když ho budeme potřebovat.

Býci se chtějí postarat o to, aby nikdo netrpěl nedostatkem, protože se cítí jistě a klidně jen tehdy, když vědí, že nikomu nic nechybí. Býci si chtějí být jisti, že nikdo není sám a že každý má někoho, komu na něm záleží.

Osoby narozené ve znamení Býka chtějí být ve svých vztazích tou nosnou konstrukcí, díky které se vztah nerozpadne a přetrvá. Platí to stejně pro romantické, jakož i přátelské vztahy.

BLÍŽENCI (21. květen–20. červen)

Blíženci jsou ti nejspolečenštější lidé, jakých jen můžeme potkat. Smyslem jejich života je spojovat lidi dohromady.

Možná si to ani neuvědomují, ale jejich ochota prohodit pár slov například s cizincem ve vlaku nebo pozvat nesmělého nového kolegu na skleničku na konci namáhavého týdne může lidem opravdu významně změnit život, samozřejmě k lepšímu.

Blížencem se daří sbližovat i takových lidí, kteří by za normálních okolností spolu možná ani nezačali komunikovat.

Blíženci se také často postarají o to, abychom se poznali s naší osudovou láskou, nebo abychom si našli nové přátele, pokud jsme se právě přistěhovali do nového města.

V spojování lidí jsou Blíženci zkrátka skvělí.

RAK (21. červen–22. červenec)

Raci se narodili na to, aby celému světu ukázali, jak má vypadat skutečná láska. Rak je vodním znamením, což značí, že Raci si velmi jasně uvědomují své vlastní emoce a rovněž emoce druhých.

Rozpoznat a vycítit emoce dokonce i druhých lidí je velkým darem, a proto je smyslem života Raka tento dar i naplno použít.

Je třeba však dodat, že Rak využívá svou schopnost pouze na dobré a ušlechtilé účely. Raci mají vždy upřímnou radost, když mohou použít svou emocionální inteligenci na pomoc ostatním.

Právě lidé narození ve znamení Raka zde budou pro nás vždy, když se budeme potřebovat někomu vyplakat na rameni. A když ho budeme potřebovat v těžkých chvílích, Rak je ochoten všechno nechat tak a utíkat nám na pomoc.

Smyslem života pro Raka je připomínat nám, že všichni máme i citlivější a jemnější stránku naší osobnosti, na kterou bychom neměli zapomínat.