Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Díky slunečnímu znamení se prý dá odhalit, jestli vám partner bude věrný či nikoli. Kdo má sklony k románkům?

Horoskop na dnešní den - Úterý (06-11-2018)

Beran

Beran je spontánní, odvážný a energický. Ve svých vadách je marný, sobecký a netrpělivý. Je věrný do té doby, než mu vztah klape. Jakmile se objeví první mráčky, lehce podléhá pokušení.

Býk

Býk je upřímný, smyslný, věrný a praktický. A taky tvrdohlavý a posedlý. Miluje vášnivě tělem i duší. Obvykle nepodvádí, jenže jeho zvýšený sexuální apetit neustojí jen tak někdo. Není-li mu vyhověno, může se poohlížet jinde.

Blíženec

Blíženci mají spoustu aspektů charakteru, což je činí nerozhodnými. Jejich dobré vlastnosti spočívají v tom, že jsou společenští a zábavní. Na druhou stranu milují to, co nemohou mít. Jakmile udržují vážnější vztah, nudí se, a proto si ho často zpestřují milostnými avantýrami.

Rak

Rak – neklidný, citlivý, toužící po stabilitě. Rodina je pro něj vším, nicméně bez flirtu se taky neobejde. Pokud narazí na nějakou neodbytnou svůdnici nebo svůdníka, jistí jeho věrností si být nemůžete. Nutno však dodat, že se jedná o jedno z těch férovějších znamení.

CO JÍST PODLE HOROSKOPU: BÝK potřebuje pořádný steak, RAK dává přednost zelenině

CO JÍST PODLE HOROSKOPU: BÝK potřebuje pořádný steak, RAK dává přednost zelenině

S přicházejícím jarem se i ti, kteří se celou zimu zanedbávali, snaží trochu odlehčit jídelníček a alespoň trochu vyžehlit všechny dietní hříchy. Někdo se může cpát od rána do večera fast foodem a pořád bude jako proutek a jiný přibírá i po čisté vodě. Co

Doporučené články Více