Novoluní v Kozorohu přináší silné energie spojené se smyslem pro povinnost, řád, hmotné prostředky, vzestup, vytrvalost, stabilitu, kariéru a autoritu. To dnešní nastane ve 2:29 hodin. Je to perfektní čas pro vnitřní restart. Pokud vaše cíle mají co do činění s kariérou nebo úspěchem, hvězdy vám teď přejí!

Silné energie novoluní ovlivňují v tomto smyslu nejen Kozorohy. I další znamení zvěrokruhu mají jedinečnou příležitost dát produktivní směr, novou energii svým projektům. Neobávejte se začít znovu nebo jinak. Novoluní v Kozorohu vám vyjde vstříc. V jiné práci, v novém týmu, s jasně definovanými ideály a zároveň realistickými očekáváními. Jak budou novoluním ovlivněna jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Jedná se o inteligentní, optimistickou, otevřenou, tolerantní, diplomatickou ženu. Váha miluje společnost, ráda konverzuje, má smysl pro humor. Je to týmová hráčka, výtečně spolupracuje s ostatními.

Doporučené články Více

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní přinese těžkou zkoušku, kterou by měli Berani zvládnout a díky ní se posunout v kariérní oblasti. Berani budou velmi usilovně pracovat na tom, aby dosáhli toho, co chtějí – sebeprosazení.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Novoluní přinese Býkům soudní spory spojené s penězi – alimenty, půjčkami. Vaším úkolem je nyní odstranit z cesty ego. Nic není tak horké, jak se uvaří. Naopak, můžete si naplánovat cestu na relaxační víkendový pobyt.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci mají volnou cestu k penězům. Nedostali jste hypotéku nebo žádáte o dotace? Tak teď je ten správný čas. Vliv novoluní je silný!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Cíťa Rak si bere příliš osobně negativní hodnocení svého nového projektu. Důležitý pro váš úspěch bude teambuilding. Musíte nastavit nová pravidla. Nebojte se, vaši spolupracovníci je přijmou.

Láskohled 21. - 27. ledna

Láskohled 21. - 27. ledna

Leden se chýlí ke konci, ale zima ještě nekončí. Bude vás v dalším týdnu hřát láska, nebo pocítíte chlad v srdci? Napovíme vám v novém týdenním horoskopu lásky! Myslete ale na to, že pokud řešíte problémy ve vztahu, nebo pokud toužíte po vztahu novém, mát

Doporučené články Více