Novoluní v Kozorohu přináší silné energie spojené se smyslem pro povinnost, řád, hmotné prostředky, vzestup, vytrvalost, stabilitu, kariéru a autoritu. To dnešní nastane ve 2:29 hodin. Je to perfektní čas pro vnitřní restart. Pokud vaše cíle mají co do činění s kariérou nebo úspěchem, hvězdy vám teď přejí!

Silné energie novoluní ovlivňují v tomto smyslu nejen Kozorohy. I další znamení zvěrokruhu mají jedinečnou příležitost dát produktivní směr, novou energii svým projektům. Neobávejte se začít znovu nebo jinak. Novoluní v Kozorohu vám vyjde vstříc. V jiné práci, v novém týmu, s jasně definovanými ideály a zároveň realistickými očekáváními. Jak budou novoluním ovlivněna jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Každý na světě má na něco talent. Jen je dobré včas přijít na to jaký. Když se vám to brzy podaří, můžete se věnovat tomu, co vám jde třeba celý život. Kupříkladu Štír bude vždycky dobrým milovníkem a Kozoroh má zase neuvěřitelné výtvarné nadání. A jak js

Doporučené články Více

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní přinese těžkou zkoušku, kterou by měli Berani zvládnout a díky ní se posunout v kariérní oblasti. Berani budou velmi usilovně pracovat na tom, aby dosáhli toho, co chtějí – sebeprosazení.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Novoluní přinese Býkům soudní spory spojené s penězi – alimenty, půjčkami. Vaším úkolem je nyní odstranit z cesty ego. Nic není tak horké, jak se uvaří. Naopak, můžete si naplánovat cestu na relaxační víkendový pobyt.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci mají volnou cestu k penězům. Nedostali jste hypotéku nebo žádáte o dotace? Tak teď je ten správný čas. Vliv novoluní je silný!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Cíťa Rak si bere příliš osobně negativní hodnocení svého nového projektu. Důležitý pro váš úspěch bude teambuilding. Musíte nastavit nová pravidla. Nebojte se, vaši spolupracovníci je přijmou.

Jste ďábel, nebo prkno? Každé znamení to v posteli umí jinak

Jste ďábel, nebo prkno? Každé znamení to v posteli umí jinak

Znamení zvěrokruhu toho napoví o vás hodně a i to, jak si rádi užíváte s..xuálních radovánek. Jste rádi nahoře, anebo máte raději klasiku? To vše hvězdy vědí. Jste totální prkno, anebo jste jako utržení ze řetězu? To všechno hvězdy vědí!

Doporučené články Více