Již odpradávna lidé věří, že jejich vlastnosti, silné a slabé stránky i nadání, jim byly předurčeny už datem jejich narození. Dnes vás seznámíme se všemi znameními zvěrokruhu a jejich silnými i slabými stránkami. Přesvědčte se sami, zda na tom něco bude, nebo zda jste úplně jiní, než byste „měli být“.

Skopec


Skopec je každý, kdo se narodil v období od 21. března do 19 dubna. Silnými stránkami Skopce jsou upřímnost, odvaha, statečnost a velkorysost. Slabými stránkami pak impulzivnost, naivita, tvrdohlavost, častá agresivita a netrpělivost.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (06-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (06-12-2018)

Vydejte se dnes s důvěrou za hlasem svého srdce, ať už vás táhne na hory nebo za láskou

Doporučené články Více

Býk


Býkem je ten, kdo se narodil v období od 20. dubna do 20. května. Silnými stránkami Býků jsou píle, horlivost a trpělivost, vytrvalost a benevolence. Slabými stránkami pak předpojatost, závislost a tvrdohlavost.

Blíženci


Blíženci se rodí v období mezi 21. květnem a 21. červnem. Silnými stránkami Blíženců jsou bystrost, chytrost, veselost a půvab, slabými pak nestálost a upovídanost.

Rak


Rakem je ten, kdo se narodil mezi 22. červnem a 22. červencem. Silnými stránkami Raků jsou silně vyvinutý šestý smysl, jemnost, laskavost, oddanost, vytrvalost a jejich péče o druhé. Slabými stránkami Raka je pak jeho chamtivost, snaha přivlastňovat si (a to i lidi) a být středem pozornosti, dále pak přehnaná citlivost.