Kozoroh

Ačkoliv ve svém zaměstnání vynikají svou praktičností a pracovitostí, ve vztahu je tomu bohužel jinak. Vztah berou jako obchodní transakci a počítají klady a zápory jako na běžícím páse. Kozorozi se nejprve musí naučit mít rádi sami sebe a naslouchat svému srdci, jinak do vztahu nebudou moci dát nikdy vše.

Lev

Lvi jsou dynamické znamení, které každého zaujme již na první pohled. Jsou to soběstačně a nezávislé osoby, které budí dojem, že nikoho nepotřebují, opak je však pravdou. Potřebují k sobě člověka, který je bude podporovat a obdivovat. Jsou to neuvěřitelně zábavné osoby, se kterými se zcela jistě nebudete nikdy nudit. I přes jejich výčet negativních vlastností je však velmi těžké je nemilovat.

Je ťažké vás milovať? Veľké hodnotenie na základe horoskopu

Je ťažké vás milovať? Veľké hodnotenie na základe horoskopu

Každé znamenie má svoje špecifické črty. No ako sú na tom znamenia zverokruhu s láskou? Kto vám opätuje lásku bez problémov a s kým budete musieť zabojovať?

Doporučené články Více

Beran

Aktivní a vášnivé znamení - těmito slovy lze Berana jednoduše popsat. Když se Beran zamiluje, ze svého partnera udělá středobod svého života, ale když jej naštve, dokáže být velmi vznětlivý a krutý. Avšak jak rychle vybouchne, tak rychle se i uklidní. Když tyto věci hravě zvládnete, získáte tím partnera, který se vám bude snažit pomoci za jakoukoliv cenu.

zdroj: