Je tu podzim a s ním dlouhé večery. Do kina se vám nechce a šachy váš partner neumí? Tak to je ideální čas na pořádnou soulož. A někdo by se mohl chtít i rozmnožovat. Které znamení je vhodné pro vás? S kým je dobré pracovat na miminku?

Zima se pomalu chýlí ke konci, a přestože nízké teploty nás zatím neopouštějí, neznamená to, že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napovědí, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Co si pro vás podle horoskopu připravil srpen?

Co si pro vás podle horoskopu připravil srpen?

Je před námi druhý prázdninový měsíc a my pro vás máme horké novinky o tom, co vám přinese!

Doporučené články Více

Pokud jste single a za každou cenu chcete najít vhodného partnera, tak se podívejte do našeho milostného přehledu. Hned budete vědět, koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť. Pokud už partnera máte a chce se rozmnožovat, tento horoskop je tu pro vás.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel říjen není pro vás dobrý měsíc. Vy se raději na podzim ani v zimě vůbec nerozmnožujte, nebo to špatně dopadne. Pokud si myslíte, že váš partner je pro vás ideální, tak počkejte na jaro. V podzimních měsících důsledně užívejte antikoncepci.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Hvězdy jsou vaší lásce pozitivně nakloněné, a tak se nebojte, že byste nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina listopadu. Rozmnožovat se můžete s Býkem a Kozorohem. Ryby nebrat, ty jsou na vás moc studené.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny listopadu. Právě v tuto dobu budete mít planety vhodně nastavené pro rozmnožování. Ideálním partnerem pro vás je Beran a Kozoroh. Pozor na styky se Štírem, aby se vám nenarodilo postižené miminko.

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a mnoha z nás dochází zásoby energie. Kdo si musí v únoru dát pozor na zdraví, kdo naopak bude plný sil? Komu zimní chmury ztíží vztahy na pracovišti nebo doma? Mrkněte na předpověď pro své znamení.

Doporučené články Více