Je tu podzim a s ním dlouhé večery. Do kina se vám nechce a šachy váš partner neumí? Tak to je ideální čas na pořádnou soulož. A někdo by se mohl chtít i rozmnožovat. Které znamení je vhodné pro vás? S kým je dobré pracovat na miminku?

Zima se pomalu chýlí ke konci, a přestože nízké teploty nás zatím neopouštějí, neznamená to, že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napovědí, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Indiánský horoskop lásky a milostných vztahů. Co vás podle něj čeká?

Indiánský horoskop lásky a milostných vztahů. Co vás podle něj čeká?

ivot indiánů ovlivňovala víra v nadpřirozené síly a jejich kultura byla plná magie a moudrosti.

Doporučené články Více

Pokud jste single a za každou cenu chcete najít vhodného partnera, tak se podívejte do našeho milostného přehledu. Hned budete vědět, koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť. Pokud už partnera máte a chce se rozmnožovat, tento horoskop je tu pro vás.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel říjen není pro vás dobrý měsíc. Vy se raději na podzim ani v zimě vůbec nerozmnožujte, nebo to špatně dopadne. Pokud si myslíte, že váš partner je pro vás ideální, tak počkejte na jaro. V podzimních měsících důsledně užívejte antikoncepci.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Hvězdy jsou vaší lásce pozitivně nakloněné, a tak se nebojte, že byste nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina listopadu. Rozmnožovat se můžete s Býkem a Kozorohem. Ryby nebrat, ty jsou na vás moc studené.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny listopadu. Právě v tuto dobu budete mít planety vhodně nastavené pro rozmnožování. Ideálním partnerem pro vás je Beran a Kozoroh. Pozor na styky se Štírem, aby se vám nenarodilo postižené miminko.

Tohle děláte ve svých dvaceti a budete toho litovat

Tohle děláte ve svých dvaceti a budete toho litovat

Všichni děláme něco, čeho později můžeme litovat. Teď si to ještě moc neuvědomujeme, ale později budeme. Změňte to, aby vám život neprotekl mezi prsty. Co děláte špatně, vám prozradí znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více