Věděli jste o tom, že existuje ptačí horoskop? Nechápavě kroutíte hlavou a myslíte si, že jde o nějaký výmysl? Omyl, ptačí horoskop existuje a prozradí o vaší povaze víc, než si myslíte!

Klasický horoskop, který se určuje podle zvěrokruhu, známe všichni. Pravidelně pročítáme týdenní harmonogram pro vodnáře, pannu, býka. Možná bychom se nepozastavili nad tématem čínského horoskopu, ovšem jaký pták pasuje právě naší duši, nevíme. Kořeny tohoto druhu horoskopu pocházejí z daleké Indie, a proto nám bylo toto tajemství tak dlouho utajeno. Zde se dočtete, jaké znamení vám bylo přiřazeno podle ptačího horoskopu, a budete se divit, jak moc podrobně to bude sedět.

Orel (21. 3.-20. 4.)

Mocný dravec a král všech ptáků zastupuje tyto jarně nabité osobnosti. Jde o silné, energické a dravé osoby. Nemají problém splnit jakýkoli úkol, vykonat jakoukoli práci ani zastoupit jakoukoli pozici. Více než vědomostmi ovšem vládnou sebedůvěrou a odhodlaností. Dokážou se nadchnout pro tisíce úkolů a pak mají problém vše kvalitně splnit. Jde ovšem o průbojné a velice silné osobnosti. Lidé narození v tomto znamení nemají hnízdící pudy, a tak pro ně rodina nepředstavuje nic nepostradatelného.

Jaká znamení se k sobě (ne)hodí

Jaká znamení se k sobě (ne)hodí

Někdo na astrologii nevěří ani trochu, jiní si horoskopy rádi přečtou, další bez nich nemohou žít. My se tentokrát ptáme hvězd, jestli se k sobě hodíte či ne:

Doporučené články Více

Kachna (21. 4.-21. 5.)

Zástupci kachen jsou neuvěřitelně jemné a rodinné bytosti. Milují rodinu, harmonii a pohodu. Jak kachna potřebuje kolem sebe svá mláďata, tak vy potřebujete být prospěšní všem lidem ve svém okolí. Jste velmi přátelští a vaší velkou výhodou je schopnost odpouštět. Jste empatičtí, a tak se umíte naladit na všechny okolo a pochopit jejich starosti a problémy. Nebudete se sice řadit mezi kariéristy, ovšem lepší rodič se jen těžko hledá.

Straka (22. 5.-21. 6.)

Tak s vámi je opravdu oříšek nedojít do konfliktu. Jste průbojní, drzí a nebojíte se tvrdě vyjadřovat své názory. Chybí vám jemnost a empatie, měli byste si opravdu dávat pozor na své zobáčky, straky. Na druhou stranu jste velmi zábavní a nemáte problém proniknout do každé společnosti. Máte schopnost lidi naprosto pobláznit a ovládnout. Pokud se naštvete, neznáte bratra.