Sny máme úplně všichni. Pouze se mezi námi vyskytují tací jedinci, kteří si je nevybavují. Stejně jako má naše duše svůj denní život, nemůžeme opomenout ani ten noční.

Lidé se odjakživa snažili zjistit, co sny znamenají, na základě dlouholetých zkušeností při jejich pozorování potom vznikaly a stále vznikají snáře.

Jaký pro vás bude podle horoskopu konec roku 2018?

Jaký pro vás bude podle horoskopu konec roku 2018?

Rok 2019 je skoro tu. Ale to neznamená, že byste měli zanedbávat konec roku 2018. Co vás v tento emotivní čas čeká a jak to přežít?

Doporučené články Více

Za noc se nám zdá 8 až 10 snů. První sen se dostaví zhruba 70 minut poté, co usneme. Živé sny se během jedné noci opakují asi čtyřikrát. Někdy je náš sen nádherný, jindy zase hororový, kdy nás takový sen doslova straší ještě po celý den.

Mnoho lidí věří, že sny mají určitý význam a mohou dokonce předpovídat budoucnost. Dle toho, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili, byste měli u určitých snů zpozornět.

Vodní znamení

K prorockým snům mají největší sklony ti, co se narodili ve znamení Raka, Štíra a Ryb. Rakům sny předpovídají vydání se na cesty, zejména ty do vzdálenějších destinací. Štíři nejčastěji sní o učení se něčeho a práci. Když se jim například zdá o tom, že čtou nějakou knihu, čeká je důležitá událost. Ryby mají sny především o lásce a dětech. Jejich sny jim však mohou zajistit i výhru při sázení či v loterii.

Zemská znamení

Býci, Panny a Kozorozi naopak moc věšteckých snů nemívají, navíc často zapomenou i to, co se jim zdálo. Jejich sny jsou hlavně o praktických záležitostech. Býk má nejvíce snů o jídle a oděvech, Panna o knihách a Kozoroh zase o plnění domácích povinností. Zemská znamení vídají ve snech často zvířata, rostliny a též části lidského těla.

NEVĚRA PODLE ZNAMENÍ: Vodnář se uzavře do sebe, Váhy nad tím mávnou rukou

NEVĚRA PODLE ZNAMENÍ: Vodnář se uzavře do sebe, Váhy nad tím mávnou rukou

Někdo by řekl, že nevěra prostě patří k partnerskému životu. Jsou však i znamení zodiaku, které tuto postelovou zradu naprosto neskousnou a psychicky se složí. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Více