Sny máme úplně všichni. Pouze se mezi námi vyskytují tací jedinci, kteří si je nevybavují. Stejně jako má naše duše svůj denní život, nemůžeme opomenout ani ten noční. Lidé se odjakživa snažili zjistit, co sny znamenají, na základě dlouholetých zkušeností při jejich pozorování potom vznikaly a stále vznikají snáře. Za noc se nám zdá 8 až 10 snů. První sen se dostaví zhruba 70 minut poté, co usneme. Živé sny se během jedné noci opakují asi čtyřikrát.

Někdy je náš sen nádherný, jindy zase hororový, kdy nás takový sen doslova straší ještě po celý den. Mnoho lidí věří, že sny mají určitý význam a mohou dokonce předpovídat budoucnost. Dle toho, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili, byste měli u určitých snů zpozornět.

Tchyně podle horoskopu: Pannám se nezavděčíte, Štírky jsou manipulátorky!

Tchyně podle horoskopu: Pannám se nezavděčíte, Štírky jsou manipulátorky!

Zrovna se vrháte do nového vztahu či snad rovnou do manželství a zajímalo by vás, co můžete od své nové tchyně čekat? Případně chcete matku partnera či partnerky poznat z trochu jiného úhlu, než je obvyklé? Podívejte se, co vám na ni prozradí její znamení

Doporučené články Více

Vodní znamení


K prorockým snům mají největší sklony ti, co se narodili ve znamení Raka, Štíra a Ryb. Rakům sny předpovídají vydání se na cesty, zejména ty do vzdálenějších destinací. Štíři nejčastěji sní o učení se něčeho a práci. Když se jim například zdá o tom, že čtou nějakou knihu, čeká je důležitá událost. Ryby mají sny především o lásce a dětech. Jejich sny jim však mohou zajistit i výhru při sázení či v loterii.

Zemská znamení


Býci, Panny a Kozorozi naopak moc věšteckých snů nemívají, navíc často zapomenou i to, co se jim zdálo. Jejich sny jsou hlavně o praktických záležitostech. Býk má nejvíce snů o jídle a oděvech, Panna o knihách a Kozoroh zase o plnění domácích povinností. Zemská znamení vídají ve snech často zvířata, rostliny a též části lidského těla.