Jak poznáte, že vás doopravdy miluje? Nemusí říct ani slovo, abyste poznali, že vaše láska je opravdová. Jak se však vyznat v náznacích, když vám vaše drahá polovička nerada ukazuje své citové rozpoložení? Je to jednoduché! Znamení zvěrokruhu vám napoví, jak na tom jste.


BERAN

Jedním si můžete být naprosto jisti. Jakmile váš protějšek bude vědět, že vás miluje, začne vám to dokazovat tím, že o vás bude bojovat. Ne fyzicky, ale slovně. Bude vás zkoušet svými dvojsmyslnými slo­vy.

BÝK

Býk vás zahrne velkolepými gesty a drahými dary. Je to pro něj důležité. Miluje hojnost a možnost se ukázat. Nebraňte se tomu, opravdu vás má rád.

Co muži neslyší rádi? Napoví vám tento horoskop

Co muži neslyší rádi? Napoví vám tento horoskop

Vztah mezi partnery může být harmonický a někdy i velmi bouřlivý. Stačí málo a hádka je na světě. Pokud si myslíte, že vašeho partnera dobře znáte, a přesto ho dokážete nechtěně rozčílit, může za to nejspíše znamení, ve kterém se muž narodil.

Doporučené články Více

BLÍŽENCI

Neumí vyslovit slova, jako jsou miluji tě, mám tě rád nebo záleží mi na tobě. Řeknou vám to tak neohrabaným způsobem s náznakem humoru, že vůbec nebudete vědět, jak to váš Blíženec myslí. Teď už to budete vědět.

RAK

Rak vám ukáže starostlivost o vaši osobu. Bude vám vařit, péct a celkově dbát o vaše blaho. Krásný důkaz lásky.