Jak poznat, že vás miluje? Přinášíme přehledný atlas všech příznaků, podle kterých poznáte, že je ruka v rukávě. 

Beran


Bez ohledu na pohlaví, či věk mají Berani jednu společnou vlastnost, která odhalí, zda jsou jejich city k vám skutečné - začnou bojovat. Ne fyzicky, ale slovy, snažíse flirtovat a současně testovat vaši trpělivost. Vládnoucí planeta Berana je Mars, bůh války. Proto více než romantiku hledá důstojného soupeře. Současně chce mít někoho, na koho se může spolehnout. Nedejte se, vracejte jim jejich slovní výpady. Může to být únavné, ale bude to stát za to.

Poselství andělských karet! Andělé vám poradí a utěší vás. Jak v nich číst?

Poselství andělských karet! Andělé vám poradí a utěší vás. Jak v nich číst?

Dostali jste se do těžké situace, potřebujete radu, pomoc nebo jen útěchu? Vezměte si na pomoc andělské karty. Každá z nich obsahuje symboly, které mohou sloužit jako klíč k odpovědím, kterým můžete odemknout bránu do světa andělů.

Doporučené články Více

Býk


Býci vyjadřují lásku tak, jak dělají všechno ostatní - pomalu a důsledně. To, co chcete nejvíce slyšet, vám neřeknou pokud si nejsou zcela jisti. Mějte trpělivost. Pokud potřebujete ujištění, sledujte jejich jednání. Galantní pohoštění, upřímné komplimenty, spolehlivost a ... samozřejmě dárky. Tím vším se vám snaží říct "miluji tě".

Blíženci


Jsou vždy veselí, ale pokud to přeženete s vtipy, abyste si z nich vystřelili, připravte se na pomstu. Intenzivně vyhledávají společnost člověka, ke kterému něco cítí. Pokud jsou vašimi kolegy / kolegyněmi a ve snaze udělat na vás dojem se dostanou do problémů, ani kdyby měli přijít o práci. Jediné, co je zastaví, je vaše odmítnutí. Ale proč byste řekli ne okouzlující a zábavnému společníkovi?

Rak


Přestaňte dumat nad tím, zda Rak, který vám pobláznil hlavu, cítí totéž. Můžete to zjistit podle klasických ověřených "astrologických indicií". Nejprve se pro vás bude snažit navařit nebo napéct. Květiny a komplimenty jsou úrovní číslo dvě, ideálně následovanou večerem u ní / něj a prohlížením starých fotografií. Když s vámi sdílejí zážitky, je to velmi dobré znamení. A rozhodující důkaz? Když o vás nejen projevují starost, ale také o tom mluví.