Střelec (23. listopad – 21. prosinec).

 Milujete dobrodružství a tolik jste toho viděla a zažila! A moc ráda o tom vyprávíte, což lidi přitahuje jako světlo můru. Jste energická a nikdy s vámi není nuda. Jenže na kluka, co se vás pokouší sbalit, to může po čase působit tak, že nikdy nejste dost dlouho na jednom místě, aby to vůbec mělo cenu. Když muži slyší, kam se chystáte vypravit, pomyslí si, že pravděpodobně nehledáte nic vážného. A přiznejme si to, často mají pravdu. Najděte si partnera, který vaši touhu po dobrodružství bude sdílet a naplňovat ji s vámi.

Kozoroh (22. prosinec – 20. leden).

 Víte přesně, co chcete, a jdete si za svým. To je mnoha mužům sympatické. Tvrdě a odhodlaně pracujete na svých cílech a často je to na úkor milostného života. Nebojíte se dát muži najevo, že vás zajímá, a nikdy nepředstíráte city ani zájem. Jenže někdy jste prostě moc zabraná do dělání kariéry, takže váš partner má pocit, že je pro vás na druhé koleji. Láska není vaše hlavní priorita, a muži to z vás zkrátka cítí.

Co chtějí ve vztahu ryby, jakého partnera nemusí berani a jak poznáte vodnářky

Co chtějí ve vztahu ryby, jakého partnera nemusí berani a jak poznáte vodnářky

Připravili jsme pro vás pokračování seriálu o znameních zvěrokruhu. V tomto díle se dozvíte vše o vztazích vodnářek, ryb a žen ve znamení Berana. Prozradíme vám všechny přednosti i neřesti těchto žen, ke komu se nejlépe hodí a co všechno na ně platí.

Doporučené články Více

Vodnář (21. leden – 18. únor).

 Muže (a nejen je) přitahuje vaše tajuplnost. Jste chytrá a výřečná, protože se ráda dozvídáte nové věci a učíte nové dovednosti. Ale na druhou stranu jste příliš plachá a odtažitá, takže se lidi často ptají, co se vám honí v té vaší chytré hlavičce. Trvá vám dlouho, než se s někým skutečně sblížíte a pustíte si ho k tělu a k duši. Mnoho mužů na to prostě nemá trpělivost. Ale ten pravý se pozná právě podle toho, že si na vás a vaši blízkost a důvěru rád počká.

Ryby (19. únor – 20. březen).

 Jste umělecky založená a plná vášně. Vaše záliby nejsou jen prostými koníčky, ale dávají vašemu životu smysl. Lidi milují, když zaníceně vykládáte o svých projektech a vášnivě se vyjadřujete k umění. Někdy to ale může vypadat, že jste příliš cool a že vám nemohou nikdy stačit. Muži se někdy bojí, že vám poslouží jen jako múza a inspirace pro vaši novou báseň nebo obraz.