Lev (23. červenec – 22. srpen).

Jste velmi sebevědomá, což lidi přirozeně přitahuje a na kluky to působí jako magnet. Jenže někdy je vaše sebevědomí může i odradit. Vždycky musíte mít pravdu a když nemáte pravdu, platí pravidlo číslo jedna. A to řada mužů prostě neunese. Proto muže dokážete přivábit, ale dělá vám problém je u sebe udržet. Zkuste to mít příště na paměti a ukázat nějakou drobnou roztomilou slabůstku. Uvidíte, že vás to jen polidští.

Panna (23. srpen – 22. září).

 Jste extrémně milí a přátelští k ostatním, ale na sebe často zapomínáte. Často máte pocit, že nejste dost dobří, a srovnáváte se s ostatními. Spousta chlapů by vás s radostí přijalo takovou, jaká jste, ale vy je prostě přes své pochybnosti k sobě nepustíte. Zkuste si připustit, že si lásku zasloužíte, a objeví se natošup.

Největší slabiny podle znamení horoskopu. Býci nesnášejí změnu, Blíženci pomlouvají…

Největší slabiny podle znamení horoskopu. Býci nesnášejí změnu, Blíženci pomlouvají…

Dvanáct různých povah a dvanáct slabých stránek, alespoň podle astrologů, kteří je přisoudili jednotlivým znamením zvěrokruhu. Jaké ne zrovna lichotivé vlastnosti máš podle svého znamení? A jak se s nimi vypořádat?

Doporučené články Více

Váhy (23. září – 22. října).

 Jste okouzlující a elegantní, ale máte tendenci se moc upínat na lidi. A to muže děsí k smrti. Snadno dokážete navázat pocit hlubokého porozumění a odhalit své nitro, ale někdy to působí, že jste příliš závislá. Není to pravda, ale prostě jste nerada sama. Zkuste se nad tím příště zamyslet a ukázat svému novému objevu, že si vystačíte i sama. Brzy to bude on, kdo bez vás nebude moct vydržet.

Štír (23. října – 22. listopadu).

 Jste vášnivá a žhavá, ale často taky přehnaně žárlivá. Nebojíte se říct naplno, co si myslíte, a na emoce ostatních se zas tak moc nehlížíte. Je to celkem atraktivní, ale  neodpouštíte, když má někdo to, co vy nemáte. Dávejte si taky pozor na svůj jedovatý ocásek, kterým umíte bodnout do citlivých míst.