Beran (21. března – 19. dubna).

 Nejenom kluci, ale všichni vás zbožňují, protože jste neposedná kulička energie a hrozně rádi bavíte sebe i své okolí. Ráda flirtujete a děláte spoustu vtípků. Máte silné vnitřní vyzařování a přitom jste prostě v pohodě, takže si spousta lidí myslí, že se prostě bavíte a nechcete se usazovat. A pravda je, že většinou opravdu nechcete. Nebojte se, co se má stát, se stane, a ten pravý se odradit nenechá.

Býk (20. dubna – 21. května).

Lidi vás milují proto, že vždycky skvěle vypadáte, ale působíte tak, že budete “náročná na údržbu.” Sáhněte si do svědomí, ty skvělé vlasy, nehty, pěstěná pleť a značkové boty a kabelky prostě něco stojí. Klukům se líbí, že jste krásná na pohled, ale když zjistí, že to není jen tak, že to vyžaduje nějaké úsilí, dají radši ruce pryč. Najděte si někoho, kdo o sebe taky rád pečuje a jen to nejlepší je pro něj dobré, a budete spolu spokojení.

Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Všechny ženy jsou z jisté části čarodějnice. Ať už to popíráte nebo ne, každá z nás používá magické kouzla, aniž by o tom sama věděla. Takovou schopnost má téměř každá žena, stačí ji jen naštvat …

Doporučené články Více

Blíženci (22. května – 21. června).

 Je s vámi hodně, ale hodně legrace, ale lidi nikdy neví, co od vás přesně čekat. Jste jako ta bonboniéra, o které mluví Forrest Gump, prostě těžko říct, co přijde. Jednou chcete zůstat doma a koukat na telku, podruhé kupujete letenky a potápěčskou výzbroj. Jste nepředvídatelná a klidnější povahy to ve vztahu prostě neustojí. Koukejte po někom, kdo miluje nové výzvy stejně jako vy. Nebudete se spolu nikdy nudit.

Rak (22. červen – 22. červenec).

Jste milá a citlivá, ale někdy je těch emocí kolem vás trochu moc. Lidi přitahuje vaše empatické chování, ale když se ukáže, že za vaším úsměvem a nasloucháním je toho víc, jako třeba opravdové emoce a potřeby (hodně emocí a potřeb), může to kluky zaskočit. Nechte si odhalování svého nitra až na dobu, kdy si budete jistá, že svému partnerovi můžete věřit.