Je to neškodné, když váš současný partner pořád komunikuje se svou bývalou partnerkou? Je to normální a nemusíte se ničeho bát? Není nic horšího než pocit, že o vás nestojí tolik, jako o tu před vámi. Proč to tedy vlastně vůbec dělá? Odpověď najdete ve hvězdách.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Může to být frustrující vědět, že váš Beran pořád mluví se svou bývalou. Nedovolte si ale připustit, že by vás neměl rád. Beran má prostě jen velké srdce a chce ho mít otevřené pro spoustu lidí. Možná je se svou bývalou v kontaktu proto, že si občas vzpomene na to, co spolu prožili, možná to je nostalgie. Nebo je zvědavý, jestli i jeho expřítelkyně o něm pořád přemýšlí. Jasně, je načase, aby šel dál a zapomněl na minulost, ale Beranovi jen těžko něco nařídíte. Jestli máte pocit, že se pohybuje jeho zvědavost na nebezpečném území, promluvte si o tom.

Váhy narazí na podvodníky, Ryby, hlídejte si peníze! A vy?

Váhy narazí na podvodníky, Ryby, hlídejte si peníze! A vy?

Stejně tak vytáhne na světlo nejskrytější tajemství, z nichž máte povědomý strach, a nejspíš souvisejí s láskou, vztahy a sexem. Poté podle mytologie zamíří do podsvětí, aby všechen balast, který škodí psychice, navždy pomyslně pohřbila. Ke konci týdne se

Doporučené články Více

Býk (21.4. - 21.5.)

Býk je typ člověka, který zůstane přítel se všemi lidmi, s nimiž se kdy potkal, tedy i se svou expřítelkyní. Chce být jednoduše pořád kamarád. Rozhodně s ní tedy není v kontaktu proto, že by se k ní chtěl vrátit. Pokud však udržuje kontakt jen s ní, může to být proto, že mu chybí blízký člověk. Býk je sentimentální chlapík, kterému může být smutno, když se něco rozpadlo. Obecně ale Býk netouží po kontaktu s minulostí, zvláště když ví, že ho ten druhý nemá už rád.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou zábavní, s nimi je to jako na horské dráze. Samé vzrušení a dobrodružství. Je to jeden z hlavních důvodů, proč jsou pro ostatní tak přitažliví – a taky důvod, proč se tak často rozcházejí. I po rozchodu se chtějí se svými ex ale stýkat a zažívat zábavná dobrodružství. Nikoli proto, že o ně mají erotický zájem, ale protože jsou prostě takoví. Nemusíte se tedy moc trápit, většinou nejde o nic vážného, co by muselo nahlodávat vaši důvěru.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci milují celým srdcem, ovšem jen některé. Pokud s ním jste a vyjadřujete mu dostatek lásky, pak vám to bude naplno vracet. Pokud ne, bude hledat lásku jinde. I kdyby poslední vztah skončil katastrofou, může se svou bývalou zůstat v kontaktu, dokud nebude mít pocit, že ho skutečně milujete. Jestli tedy Rak často komunikuje se svou expřítelkyní, pravděpodobně je to proto, že se domnívá, že váš vzájemný vztah postrádá jiskru.