Nedaří se vám nikoho najít? Když s někým začnete chodit, nevyjde to? Možná je zakopaný pes ve vás. Znamení zvěrokruhu vám napoví, v čem konkrétně jste hrozní.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Jste od přírody vášniví a tvrdohlaví. Nebojíte se to dát najevo hned na začátku vztahu. Se svojí intenzivní rozvášněností a zbrklostí občas ale překračujete hranice. Protějšek si může vaše jednání interpretovat jako neurotické, aniž by vás stihl pořádně poznat. Pokud chcete, aby vám nějaký vztah vydržel, měli byste se v jeho začátcích trochu krotit.

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a mnoha z nás dochází zásoby energie. Kdo si musí v únoru dát pozor na zdraví, kdo naopak bude plný sil? Komu zimní chmury ztíží vztahy na pracovišti nebo doma? Mrkněte na předpověď pro své znamení.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Neumíte v komunikaci s ostatními nalézt ten pravý střed. Máte toho spoustu na srdci, ale bohužel to neumíte správně říct. V každém vztahu je základem komunikace. Ta vám dělá však zásadní problém. Nedokážete se vyjádřit jasně, nebo rovnou křičíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Máte velkou tendenci se neustále hádat a to nejen ve vztahu s partnerem/ partnerkou. Když s někým začnete chodit, pomalu začínáte ztrácet sami sebe. Snažíte se pro svůj protějšek udělat maximum, ale přitom přicházíte o pevnou půdu pod nohama sami v sobě. Pokud s někým začnete chodit, neupínejte se na něj tolik. Myslete i na sebe.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

 Máte velmi dobré srdce. Dokážete být velmi empatičtí a vcítit se do druhých lidí. Rádi ostatním pomáháte. Má to však i svoji stinnou stránku. V některých situacích jste extrémně citliví. Často reagujete iracionálně, jen na základě svých silných pocitů. Netvrdíme, že je na tom něco špatného, ale někteří lidé takový protějšek jednoduše nesnesou.