Někteří lidé jsou ve vztazích opatrní, a než udělají skutečně ten nejdůležitější krok, trvá jim to poněkud déle. Proč říkají, že ještě nejsou připraveni na vážný vztah? Čeho se bojí? Odpověď najdete v jejich horoskopu.

Navázat smysluplný a dlouhodobý vztah nebývá tak snadné. Někdy je na začátku obava, která od něčeho vážnějšího odrazuje. Jaké obavy to jsou a proč máte pocit, že se vaše láska nechce vázat?

Beran

Berani jsou od přírody velmi opatrní, pokud jde o vztahy. I když vzrušení je pro ně důležité, Beran nesnáší, když se na něj tlačí. Mají-li pocit, že případný vztah není jejich nápad, začnou se bránit. Beranům prostě delší dobu trvá, než jsou připraveni. Pak vás ale budou milovat celým svým srdcem a vztah s nimi bude zábavný a plný aktivit. Dejte mu čas, aby zpracoval to, co cítí, hlavně ho nesmíte zatlačit do kouta.

Jak to umějí s lidmi? Extroverti a introverti podle znamení

Jak to umějí s lidmi? Extroverti a introverti podle znamení

Někdo se mezi lidmi cítí jako ryba ve vodě, jiný si rád užívá osamělá odpoledne jen ve společnosti sebe a knihy. Extroverti a introverti mají odlišný přístup k životu. Která znamení jsou společenská a která tolik ne? Máte někdy pocit, že jestli budete

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou tak trochu nejistí, pokud jde o vztahy. Potřebují vedle sebe člověka, který je jim oddaný a před kterým se nebudou stydět odkrýt svoje slabá místa. Pokud si Býci nejsou jistí tím, že jim to můžete nabídnout, může je to zbrzdit. Býci milují svůj život a zejména stabilitu, bez níž nemůžou a nechtějí navázat vážný vztah.

Blíženci

Blíženci mívají problém s tím, že se velmi často nedokážou rozhodnout, který z potenciálních vztahů je lepší. Situaci, kdy si musí vybrat, doslova nesnášejí. Blíženci se mohou jevit jako nejsladší a nejzajímavější lidé, s nimiž jste se kdy setkali, ovšem mají i svou temnou stránku. Velmi často pochybují a obávají se, že to, co prožívají, není skutečná láska. Bojí se také, že budou chyceni do pasti a že ztratí svobodu.