Potkat toho pravého člověka je sakra těžký úkol. Někdy jsme navíc ve fázi života, kdy se spíš děsíme toho, že potkáme někoho skutečně milého, protože je to to poslední, co zrovna chceme...

Beran

Vám vlastně bez vztahu ani nic moc nechybí. To, co milujete nejvíc ze všeho, je totiž nezávislost a prostor. Žádné velké šrámy si z minulosti nenesete, spíš máte strach, že se zase zamilujete a budete se nechávat dobrovolně omezovat. Nechcete ztratit ten plamen suverenity, který ve vás hoří. Člověk, který vás bude doprovázet na cestě životem, by vám neměl stavět žádné mantinely, jen vás bezmezně milovat.

Najdete v létě lásku? Býci potkají někoho zvláštního, Váhy si budou užívat

Najdete v létě lásku? Býci potkají někoho zvláštního, Váhy si budou užívat

Léto bývá ve znamení dovolených a romantiky, takže pokud jste single a nechcete být single, možná právě to letošní léto vám přinese do života někoho zajímavého. Co na to říkají hvězdy?

Doporučené články Více

Býk

 Největší bariérou opravdu úspěšného vztahu je vaše nedostupnost a strach z intimity. Vaše komfortní zóna má vysoké zdi, proto někdy ostatním připadáte chladní a bezcitní. Kdykoliv jste nechali své obavy spadnout, nedopadlo to dvakrát nejlíp. Ale Býci, nejste jediní, kdo měl kdy zlomené srdce! Zkuste být méně tvrdohlaví.

Blíženec

 Jste nepředvídatelní a lační po nových informacích. Na lásce vás děsí stereotyp. Chcete si neustále nechat rozehranou hru na několika frontách a nic definitivně neuzavírat. Když už máte nějaký vztah, do konce života budete přemýšlet, jestli jste se nemohli mít líp. A to je pro vás občas k nevydržení.

Rak

Jako věrné a oddané bytosti vás samozřejmě přitahují sobci, narcisové a sociopati. Ve vztazích jste většinou obětí nezdravých kompromisů a místo toho, abyste byli za svou lásku milováni na oplátku, potýkáte se jen s výčitkami. I když máte velké srdce, raději se po pár vztazích držíte stranou. Ale nebojte, ten pravý člověk vás dokáže ocenit a vy budete šťastní i ve dvou.