Nevěra v dnešní době není nic výjimečného. Všichni moc dobře vědí, že tím svému protějšku ublíží, ale ani to je před ní nezabrzdí. Proč téměř všichni alespoň jednou v životě svého partnera podvedou?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani podvádí, protože dlouhodobě nesnesou rutinu ve vztahu. Nezáleží na tom, zda mají funkční nebo nefunkční vztah, vadí jim stereotyp. Partner tohoto znamení musí neustále vymýšlet něco, čím jejich pouto oživí. Pokud to nedělají, hrozí, že budou podvedeni.

Jak s lidmi manipulujete podle horoskopu?

Jak s lidmi manipulujete podle horoskopu?

Je zbytečné tvrdit, že jste se nikdy nepokusili s někým manipulovat. Zjistěte, jak to na vás zkouší ostatní znamení horoskopu!

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou velmi žárliví. Když mají pocit, že by je partner mohl podvést, nejdříve to udělají oni jemu. Raději sami ublíží dříve, než aby bylo ublíženo jim. Jde o jejich obranný mechanismus. Často není efektivní, protože se mohou splést a protějšek je podvést nechce.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci ve vztazích nevědí, co chtějí. Namísto toho, aby o tom se svým partnerem mluvili, drží to v sobě. Nemají potuchy, co s tím. Myslí si, že to vyřeší nevěrou. Nedochází jim, že tím to jen všechno zkomplikují.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci nevědí, jak si poradit se záští a bolestí. Pokud je jejich protějšek podvede, dokáží mu to odpustit. Bohužel až ve chvíli, kdy mu to oplatí. Budou vědět, že jsou si kvit a mohou ve vztahu dál pokračovat.