Máte pocit, že je váš život momentálně o ničem? Stojíte pořád na jednom místě a nejste z toho zrovna dvakrát nadšení? Znamení zvěrokruhu vám prozradí důvody, proč nejste se svým životem spokojeni.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dělá vás nešťastnými to, že se neženete vstříc výzvám. Beranům se obecně poměrně dobře daří pod tlakem. Rádi s někým bojují, argumentují a boří původní pravidla. Konkurence je vždy nutí k tomu, aby se rozvíjeli a rostli. Pokud nevyhledáváte výzvy, jste pravděpodobně hladoví a nespokojení sami se sebou.
 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemáte v životě tu správnou estetiku. Může to znít trochu povrchně, ale vy potřebujete mít kolem sebe jen krásný prostor, abyste se v něm cítili dobře. Tím máme na mysli, že se potřebujete obklopovat nejen dobrými přáteli, ale i věcmi. Musíte své okolí vyselektovat jen na opravdové přátele. Zároveň máte rádi drahé věci, oblečení a boty, takže si je hned jděte koupit. Záleží vám také na svém vzhledu, potřebujete o sobě trochu dbát.
 

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Věci probíhají dobře, když váš partner ví, že si ho vážíte. Pochvala, nebo uznalá poklona, je jedno, jak to dáte najevo. Chcete-li dosáhnout vzájemného porozumění a uchovat lásku, je důležité naučit se volit ta správná slova.

Doporučené články Více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ke spokojenému životu potřebujete mít směr. Sami většinou víte, kam chcete směřovat. Problém je v tom, že často nemůžete najít vhodnou cestu ke svému cíli. Budete šťastní až tehdy, pokud si budete jisti, že svoji energii investujete správným směrem.
 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

 Setrváváte pravděpodobně ve špatné společnosti. Pokud jde o vztahy s jinými lidmi, jste velmi emocionální. Necháte se snadno ovlivnit jedinci okolo. Snažíte se být všem vždy nápomocni, ale zapomínáte na sebe. Dávejte si pozor, na jakou partu narazíte. Možná byste se měli od všech alespoň na chvíli odpoutat a stát se samostatnou jednotkou. Jedině tak rozpoznáte svoji hodnotu.