Přemýšlíte o tom, jak je možné, že pořád nemůžete najít toho pravého nebo tu pravou? Důvodem je možná i to, v jakém slunečním znamení jste se narodili. Každé z nich má totiž něco, co může navazování nových vztahů bránit.

Beran

Berani jsou velmi často single proto, že nemají čas na randění. Jakmile někoho potkají, kdo je zajímavý, nebojí se sice udělat první krok, ovšem pak stále hledají vhodný čas pro schůzku. Někdy prostě musí udělat kompromis, jestli o toho druhého opravdu stojí.

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

Tchýně je v rodině jednou z nejobávaněších osob. Chcete vědět jak na ni? Datum narozenin zjistíte snadno a pak už se řiďte návodem hvězd.

Doporučené články Více

Býk

Býci se někdy vydají sice na partnerskou trať, ale jakmile potkají někoho, kdo začne vnikat do jejich života, může se stát, že raději couvnou. Snažte se uvolnit svoje přísná pravidla pro život a otevřete se více možnostem – jinak nikoho nenajdete.

Blíženci

Nezáleží na tom, kolik vám je, vy jako Blíženec si prostě pořád myslíte, že nejste v tom správném věku na lásku. Pokud jste mladý, chcete se bavit a domníváte se, že nejste připraven na cokoli vážného. Pokud jste zralejší, tak sami sebe přesvědčujete, že vaše loď už odplula a jste na lásku moc starý. No tak, pro lásku žádné věkové hranice neexistují!

Rak

Raci bývají často single proto, že nemají sílu pustit z hlavy svoje předchozí vztahy. Je to legrační, vždyť už skončily a je jedno, kdo byl tím, kdo se rozešel. Problém je, že pokud jste posedlí vaším „ex“, je jasné, že nemůžete najít někoho v současnosti. Ano, důvodem je často minulost, na kterou moc myslíte.