Všechny vaše vztahy ztroskotaly po velmi krátké době? Chyba bude nejspíš ve vás. Vaše znamení vám prozradí, proč se do vás nikdo nedokáže zamilovat.

Beran  

S vámi je to vážně těžké. Jste neklidní, nesnášíte rutinu a snadno se začnete nudit. Člověk, se kterým trávíte čas, z vás musí být na nervy. Připadá si s vámi nemožně, protože si myslí, že je nejnudnější tvor na světě. Pravdou však zůstává, že vy se nudíte téměř s každým.

Znamení horoskopu - Rak. Co vše prozradí hvězdy?

Znamení horoskopu - Rak. Co vše prozradí hvězdy?

Rak je jedním z vodních znamení ve kterém se mísí citlivost s praktičností, miluje svoji rodinu, teplo domova a jeho barva je fialová. To a mnohem více nám o tomto znamení prozradí hvězdy. Máte ve svém životě co dočinění s Rakem? Tak pozorně čtěte.

Doporučené články Více

Býk 

Tvrdohlavost je vaše druhé jméno. Neumíte dělat kompromisy, jste zaslepení svojí pravdou. Vždycky si děláte věci po svém a způsoby řešení ostatních lidí vás nezajímají. Nedá se s vámi ve vztahu jednat skoro o ničem.

Blíženci

 Vyhýbáte se rozhodování. Nejraději byste všechno hodili na partnera. Chcete, aby vybíral, kam budete chodit na rande nebo kolik spolu budete trávit času. Dokonce byste byli nejraději, kdyby si váš protějšek sám vybral dárek k narozeninám.

Rak

 Jste moc milí a hodní. Souhlasíte se vším, co vám partner řekne. Necháte na sobě i dříví štípat. Škodí vám to. Moc lidí nechce chodit s pasivním jedincem.