Všechny vaše vztahy ztroskotaly po velmi krátké době? Chyba bude nejspíš ve vás. Vaše znamení vám prozradí, proč se do vás nikdo nedokáže zamilovat.

Beran  

S vámi je to vážně těžké. Jste neklidní, nesnášíte rutinu a snadno se začnete nudit. Člověk, se kterým trávíte čas, z vás musí být na nervy. Připadá si s vámi nemožně, protože si myslí, že je nejnudnější tvor na světě. Pravdou však zůstává, že vy se nudíte téměř s každým.

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Ve špatných dnech můžou být sebestřední, tvrdohlaví, či tvrdohlaví, ale také umí být odvážní, dobrodružní a vášniví. Rádi se stanou vašimi rytíři ve zbroji a budou vás chránit před nebezpečím. Jedná se o jedno z nejenergičtějších znamení, takže nudit se s

Doporučené články Více

Býk 

Tvrdohlavost je vaše druhé jméno. Neumíte dělat kompromisy, jste zaslepení svojí pravdou. Vždycky si děláte věci po svém a způsoby řešení ostatních lidí vás nezajímají. Nedá se s vámi ve vztahu jednat skoro o ničem.

Blíženci

 Vyhýbáte se rozhodování. Nejraději byste všechno hodili na partnera. Chcete, aby vybíral, kam budete chodit na rande nebo kolik spolu budete trávit času. Dokonce byste byli nejraději, kdyby si váš protějšek sám vybral dárek k narozeninám.

Rak

 Jste moc milí a hodní. Souhlasíte se vším, co vám partner řekne. Necháte na sobě i dříví štípat. Škodí vám to. Moc lidí nechce chodit s pasivním jedincem.