Máte někoho, kdo vás zajímá a stála byste o něj, ale máte pocit, že je moc plachý a nesmělý? Proč se vám nepodívá pořádně do očí, proč neudělá ten krok? Plaší muži, kteří se červenají nebo koktají, mohou působit roztomile, ale ne na dlouho.  Co je důvodem, že jsou tak nesmělí? Najděte důvod, proč mají svázaný jazyk, a možná se vám podaří jim jazyk rozvázat.

Beran

Berani touží po opravdovém vztahu a klidně i po manželství. Pokud jsou tedy plaší a ostýchaví, je to jen proto, že se snaží najít správný způsob, jak vám říct: Chci s tebou strávit zbytek života. Ale bez nátlaku. Jakmile si Beran uvědomí, že vás chce, chce taky okamžitě vědět, jestli cítíte totéž i vy. Možná ano, možná ne. Jestli se expresivní Beran stává plachým beránkem, znamená to, že nechce zničit to dobré, co mezi vámi vzniká či je, a nechce vás vyděsit.

Temné stránky podle znamení zvěrokruhu: Štíři ponižují, Panny vás budou kritizovat

Temné stránky podle znamení zvěrokruhu: Štíři ponižují, Panny vás budou kritizovat

Každý člověk má světlé i tmavé stránky. U někoho převažují ty dobré, u někoho je tomu naopak. S danými vlastnostmi se většinou rodíme a může za to převážně genetika. Vliv na náš charakter ale má i datum, ve kterém jsme se narodili, a s tím spojené znamení

Doporučené články Více

Býk

Když randí Býk, dělá to tak, aby to bylo „akurátní“. Je to typ člověka, který miluje období námluv, zdvořilostí, květin a rozkošných dárků. Pro něj je vztah proces, a dokud nebude stoprocentně jistý tím, že cítíte totéž i vy, bude se stydět a může působit plaše a nesměle. Důvodem taky může být to, že je z vás nervózní. Chce udělat dobrý dojem, tak dělá vše pomalu a těší ho poznávat vás. Vždy se bude snažit, abyste se cítila jako v pohádce.

Blíženci

Důvod, proč bývají ostýchaví Blíženci, kteří jindy nezavřou pusu, je ten, že nevědí, co mají říct. Muž, který většinou nemá problém s komunikací, je najednou oslněn vaší osobou. Je šokovaný a neví, jak by se měl chovat. Když je Blíženec plachý a ostýchavý, přemýšlí o tom, aby o vás nepřišel. Umí sice skvěle flirtovat, protože mu vlastně nejde o výsledek, ale pokud vás opravdu chce, je to jiné a chce se skutečně ujistit, že říká to, co je správné a co chcete slyšet. Vydržte.

Rak

Když hledají pravou lásku Raci, je to pro ně mise. Berou to všechno moc vážně, protože doufají, že jednoho dne svou spřízněnou duši opravdu najdou. Je to také typ člověka, který věří v lásku na první pohled a ve skutečné pocity. Většinou se zamiluje dost rychle a očekává totéž od vás. Pokud je nesmělý, může to být proto, že ve vás vidí opravdu někoho výjimečného. Stydí se, když se poprvé setká s někým, kdo ho osloví. A stydět se tak trochu může i po letech, protože má schopnost vidět vás pokaždé v jiném světle.