Už jste v životě potkala několik mužů, kteří se zpočátku tvářili jako vaše druhé já, ale po nějaké době to vždy skončilo fiaskem? Přečtěte si, podle jakých sedmi signálů poznáte, že jste pravděpodobně narazila na toho pravého.

 

Zdraví podle znamení zvěrokruhu

Zdraví podle znamení zvěrokruhu

Hvězdy ví, čeho se vyvarovat a čeho se naopak nebát.

Doporučené články Více

1. Váš partner dělá věci, které milujete, přestože k nim nemá vztah

Pokud si k vám partner přisedne, když se koukáte na Gilmorky nebo Teorii velkého třesku, které nejsou zrovna podle jeho gusta, zpozorněte. Tenhle chlap to s vámi myslí dočista vážně.

Raději spolkne prvotní nechuť, jen aby se mohl zblízka dívat – ne na seriál, ale na vás, jak si ho užíváte, jaké emoce ve vás probouzí a podobně. „Je to také znak toho, že nečeká, že váš vztah bude jen o něm,“ dodala Lesli Doares, koučka v oblasti manželství a autorka knihy Blueprint For A Lasting Marriage.

2. Sdílí s vámi pracovní morálku

Láska na celý život vám nebude vyčítat vaše pracovní návyky. S velkou pravděpodobností je totiž bude mít podobné jako vy. Častým důvodem ukončení vztahu je pocit jednoho z partnerů, že jeho protějšek nerespektuje jeho pracovní povinnosti. Nebo naopak – protože řadí práci výrazně níže, cítí se odstrčený. A žárlí. Proto je shoda v pracovních návycích nesmírně důležitá.

3. Udělá, co je třeba udělat

Žádné rozdělování na ženské a mužské práce. Vidí-li, že odpadkový koš přetéká, vynese ho. Pokud má chvilku a vy ne, opláchne tři špinavé kousky ve dřezu. To je muž, který má ambici stát se vaším životním partnerem.

Nejlepší přítel podle zvěrokruhu: Které znamení se k vám hodí nejlépe?

Nejlepší přítel podle zvěrokruhu: Které znamení se k vám hodí nejlépe?

Naše znamení zvěrokruhu vypovídá hodně o naší osobnosti a o tom, kým jsme – zvláště, když tomu věříme. My všichni máme vedle sebe lidi, kteří jsou nám podobní, ale někdy jejich znamení zvěrokruhu může mít vliv na to, jak dobře se k sobě hodíme.

Doporučené články Více

„Možná jste na řadě v některé činnosti, ale přesto to udělá za vás, protože může a chce,“ řekla Doares. „To rovněž ukazuje jeho velkorysého ducha a ochotu být součástí týmu. Stejně tak to odhaluje vyzrálost v oblasti interpretace pravidel nebo očekávání.“