Už jste v životě potkala několik mužů, kteří se zpočátku tvářili jako vaše druhé já, ale po nějaké době to vždy skončilo fiaskem? Přečtěte si, podle jakých sedmi signálů poznáte, že jste pravděpodobně narazila na toho pravého.

 

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Možná se dozvíte, proč jste si oblíbili zrovna toho svého, nebo proč on si zamiloval vás… Každý si rád přečte horoskop. Někdy nám poví i to, co jsme sami o sobě nevěděli… Například váš partner. Proč ho vlastně milujete? Opravdu to víte? Přemýšleli jste

Doporučené články Více

1. Váš partner dělá věci, které milujete, přestože k nim nemá vztah

Pokud si k vám partner přisedne, když se koukáte na Gilmorky nebo Teorii velkého třesku, které nejsou zrovna podle jeho gusta, zpozorněte. Tenhle chlap to s vámi myslí dočista vážně.

Raději spolkne prvotní nechuť, jen aby se mohl zblízka dívat – ne na seriál, ale na vás, jak si ho užíváte, jaké emoce ve vás probouzí a podobně. „Je to také znak toho, že nečeká, že váš vztah bude jen o něm,“ dodala Lesli Doares, koučka v oblasti manželství a autorka knihy Blueprint For A Lasting Marriage.

2. Sdílí s vámi pracovní morálku

Láska na celý život vám nebude vyčítat vaše pracovní návyky. S velkou pravděpodobností je totiž bude mít podobné jako vy. Častým důvodem ukončení vztahu je pocit jednoho z partnerů, že jeho protějšek nerespektuje jeho pracovní povinnosti. Nebo naopak – protože řadí práci výrazně níže, cítí se odstrčený. A žárlí. Proto je shoda v pracovních návycích nesmírně důležitá.

3. Udělá, co je třeba udělat

Žádné rozdělování na ženské a mužské práce. Vidí-li, že odpadkový koš přetéká, vynese ho. Pokud má chvilku a vy ne, opláchne tři špinavé kousky ve dřezu. To je muž, který má ambici stát se vaším životním partnerem.

Ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou jen do krásy

Ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou jen do krásy

Ačkoliv se to může zdát nespravedlivé, mezi znamením zvěrokruhu existují tři ženská znamení, která jednoduše řečeno stárnou do krásy.

Doporučené články Více

„Možná jste na řadě v některé činnosti, ale přesto to udělá za vás, protože může a chce,“ řekla Doares. „To rovněž ukazuje jeho velkorysého ducha a ochotu být součástí týmu. Stejně tak to odhaluje vyzrálost v oblasti interpretace pravidel nebo očekávání.“