Muže narozené ve stejném znamení zvěrokruhu kromě povahových vlastností spojuje i podobná touha po ženském ideálu, přičemž každé znamení shledává tento ideál v něčem jiném. Někdo má raději rozpustilejší slečny s pořádným sex-appealem, jiný zase nepohrdne výraznou ženskou inteligencí a na vnějším vzhledu mu až tak nesejde…

 

Horoskop podle špatných vlastností! Zapomeňte na klasické mýty: Raci jsou prolhaní, Panny všichni milují

Horoskop podle špatných vlastností! Zapomeňte na klasické mýty: Raci jsou prolhaní, Panny všichni milují

Ruku na srdce, kdo si ještě nikdy nepřečetl svůj horoskop? My pro vás máme rozřazená jednotlivá znamení podle jejich společných vlastností. Zjistíte tak tedy, kdo je zrádce, kdo je lhář a koho mají naopak všichni rádi. Mysleli jste si, že Raci jsou pohodá

Doporučené články Více

Beran

Mužům ve znamení Berana se líbí osoby sebevědomé a energické.  Jakékoliv vulgární projevy ho mohou od ženy hezky rychle odradit. Beran dokáže po právu ocenit ženskou krásu a miluje, když o sebe žena dobře pečuje.

Býk

Býci mají v oblibě inteligentní a sečtělé ženy. Rovněž si potrpí na ženy, které mají smysl pro organizaci, a ocení, když se na ně můžou spolehnout. Býk totiž potřebuje zdroj, ze kterého sám může čerpat, takže nerozhodné domácí puťky bez energie a života nejsou nic pro něj.

Blíženec

Vaše upřímná otevřená duše a srdce na dlani budou v tomto případě zcela na škodu. Blíženci totiž milují nejistotu a tajemství. Pokud jim nedopřejete určité napětí, rychle o vás ztratí zájem. Nemají totiž rádi ženy, které se dají číst jako knihy, nebo ty, které jim na prvním rande bez okolků vyžvaní celý svůj životní příběh.

Rak

Muži ve znamení raka milují ženy, které za ně řeší veškeré jejich problémy. S radostí vám přenechají hlavní slovo ve vztahu a rádi se nechají životem vést. Raci jsou rovněž dost sentimentální, romantičtí a mají rádi vzdělané ženy, se kterými mohou pohovořit na intelektuální úrovni.

Partnerský horoskop zaměřený na ženy: Štírky jsou líné jako vši, Ryby by pro rodinu zabíjely

Partnerský horoskop zaměřený na ženy: Štírky jsou líné jako vši, Ryby by pro rodinu zabíjely

Všechny zákony a pravidla světa jsou napsána ve hvězdách. Kdo se umí dívat do vesmíru, pochopí i složitou ženskou duši. Je tu horoskop zaměřený na ženské bytosti. A rovnou říkáme, že některé dámy toto nastavené zrcadlo bude trápit.

Doporučené články Více