Muže narozené ve stejném znamení zvěrokruhu kromě povahových vlastností spojuje i podobná touha po ženském ideálu, přičemž každé znamení shledává tento ideál v něčem jiném. Někdo má raději rozpustilejší slečny s pořádným sex-appealem, jiný zase nepohrdne výraznou ženskou inteligencí a na vnějším vzhledu mu až tak nesejde…

 

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednot

Doporučené články Více

Beran

Mužům ve znamení Berana se líbí osoby sebevědomé a energické.  Jakékoliv vulgární projevy ho mohou od ženy hezky rychle odradit. Beran dokáže po právu ocenit ženskou krásu a miluje, když o sebe žena dobře pečuje.

Býk

Býci mají v oblibě inteligentní a sečtělé ženy. Rovněž si potrpí na ženy, které mají smysl pro organizaci, a ocení, když se na ně můžou spolehnout. Býk totiž potřebuje zdroj, ze kterého sám může čerpat, takže nerozhodné domácí puťky bez energie a života nejsou nic pro něj.

Blíženec

Vaše upřímná otevřená duše a srdce na dlani budou v tomto případě zcela na škodu. Blíženci totiž milují nejistotu a tajemství. Pokud jim nedopřejete určité napětí, rychle o vás ztratí zájem. Nemají totiž rádi ženy, které se dají číst jako knihy, nebo ty, které jim na prvním rande bez okolků vyžvaní celý svůj životní příběh.

Rak

Muži ve znamení raka milují ženy, které za ně řeší veškeré jejich problémy. S radostí vám přenechají hlavní slovo ve vztahu a rádi se nechají životem vést. Raci jsou rovněž dost sentimentální, romantičtí a mají rádi vzdělané ženy, se kterými mohou pohovořit na intelektuální úrovni.

Hádky podle zvěrokruhu: Raci je nesnášejí, Berani rádi útočí!

Hádky podle zvěrokruhu: Raci je nesnášejí, Berani rádi útočí!

Hádky k životu patří, ale někdy se jimi necháme unést až moc. Když se však budeme řídit tím, co je typické pro jednotlivá sluneční znamení, hned bude hádka konstruktivnější. Jak se tedy co nejlépe pohádat?

Doporučené články Více