Dostali jste se do těžké situace, potřebujete radu, pomoc nebo jen útěchu? Vezměte si na pomoc andělské karty. Každá z nich obsahuje symboly, které mohou sloužit jako klíč k odpovědím, kterým můžete odemknout bránu do světa andělů.

 Za každým symbolem stojí jeden nebo i více andělů, kteří tyhle symboly aktivují a dodávají jim energii. Jejich harmonizační vibrace vám pomůžou, abyste vnímali a pociťovali šance k růstu nebo změně. Uvolňují taky blokády v těle, mění negativní energii v pozitivní a pomáhají k nalezení harmonie. Mimo jiné aktivují a léčí duši. 


Jak s kartami pracovat a jak v symbolech číst

Pro použití neexistuje prakticky žádné omezení, nejlepší radou je následovat intuici. Můžete s jejich pomocí očistit tělo od negativní energie, můžete se naopak dobít. Symboly andělů poukazují taky na možné duševní pozadí při nepříjemných pocitech a nemocích. Pozitivně můžete s kartami taky vylepšit energii v bytě, v němž žijete. Na rozdíl od tarotových karet nabízejí andělské karty pozitivní a povznášející informace. A jak začít?

Jak využít to nejlepší ze svého znamení: Štíři se musí otevřít, Ryby nepochybovat

Jak využít to nejlepší ze svého znamení: Štíři se musí otevřít, Ryby nepochybovat

Možná víte, jaké jsou vaše silné stránky, ovšem neumíte je správně využít tak, abyste dosáhli plného potenciálu. Podívejte se, co o vás říká zvěrokruh a zkuste se řídit podle něj. Převezměte kontrolu nad svými životem a přestaňte jednou provždy sabotovat

Doporučené články Více