Dostali jste se do těžké situace, potřebujete radu, pomoc nebo jen útěchu? Vezměte si na pomoc andělské karty. Každá z nich obsahuje symboly, které mohou sloužit jako klíč k odpovědím, kterým můžete odemknout bránu do světa andělů.

 Za každým symbolem stojí jeden nebo i více andělů, kteří tyhle symboly aktivují a dodávají jim energii. Jejich harmonizační vibrace vám pomůžou, abyste vnímali a pociťovali šance k růstu nebo změně. Uvolňují taky blokády v těle, mění negativní energii v pozitivní a pomáhají k nalezení harmonie. Mimo jiné aktivují a léčí duši. 


Jak s kartami pracovat a jak v symbolech číst

Pro použití neexistuje prakticky žádné omezení, nejlepší radou je následovat intuici. Můžete s jejich pomocí očistit tělo od negativní energie, můžete se naopak dobít. Symboly andělů poukazují taky na možné duševní pozadí při nepříjemných pocitech a nemocích. Pozitivně můžete s kartami taky vylepšit energii v bytě, v němž žijete. Na rozdíl od tarotových karet nabízejí andělské karty pozitivní a povznášející informace. A jak začít?

Tyto znamení zvěrokruhu jsou nejkomplikovanější. S nimi je život nejtěžší! Patříte mezi ně také?

Tyto znamení zvěrokruhu jsou nejkomplikovanější. S nimi je život nejtěžší! Patříte mezi ně také?

Život s některými znameními je opravdu složitý a komplikovaný. Každé znamení je něčím jedinečné, má své charakteristické rysy, svou povahu a své zvyky. V celém zvěrokruhu existuje 5 znamení, se kterými je vše opravdu těžké. Jsou totiž nejvíce komplikované

Doporučené články Více