Každé znamení zvěrokruhu má sklon k jedné nebo dvěma závislostem. Někdy jen občas, jindy se opakují s pravidelnou přesností. Čím jste beznadějně posedlá právě vy?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Všechno dělají moc rychle

Tibetský horoskop: Jaké jsou vaše silné stránky a kdo vám nejvíc škodí?

Tibetský horoskop: Jaké jsou vaše silné stránky a kdo vám nejvíc škodí?

Tibetský horoskop byl vytvořen před stovkami let tamními mnichy. Pracuje s rokem narození a dokáže říct, jaké jsou vaše silné stránky, šťastné dny, kdy vás čeká úspěch a kdy naopak pomyslná kudla v zádech od vašich zdánlivých přátel. Jak sedí tenhle netra

Doporučené články Více

Berani jsou tvrdí a setrvační, takže když něco dělají, dělají to co nejrychleji. Z pocitu, aby všechno zvládli, u nich může propuknout i deprese. Obvykle musí mít nějaký dopink a mají rádi velmi silnou kávu. Jakmile se ale jejich závislost rozjede naplno, jsou kofeinu schopní zkonzumovat obrovské množství.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nekontrolované ochutnávání

Býci jsou posedlí jídlem. Milují ho a dopřávají si ho kdykoli v průběhu dne. Zvlášť rádi pak ochutnávají různé lahůdky, které se jim dostanou do ruky. Vychutnají si absolutně všechno – od smaženého sýra až po vybrané francouzské sýrové delikatesy. Měli by si proto dávat velký pozor, aby se tahle závislost nezvrhla a oni nemuseli začít hubnout.