Touha po dlouholetém partnerovi je obzvláště pro ženy přirozená. V dnešní době však není jednoduché ji potkat. S naším horoskopem vám to ale půjde daleko snadněji. Neporadíme vám jen, kdy ji potkáte, ale mnohdy i kde. Tak hurá do čtení.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani po lásce toužili dlouho, ale s přicházejícím podzimem se bát nemusí, jelikož na ni určitě narazí. Na konci listopadu zažijí setkání s osobou, která jim byla celou dobu na blízku. Zpočátku ani nevěděli, že by snad tenhle člověk mohl být ten pravý, ale nakonec s ním třeba stráví i celý život.

Kdo je vaše vnitřní bohyně podle zvěrokruhu? Odhalte ji a nechte se vést!

Kdo je vaše vnitřní bohyně podle zvěrokruhu? Odhalte ji a nechte se vést!

Přemýšlela jste někdy o tom, která mytologická bohyně by vás mohla nejlépe charakterizovat? I bohyně měly své slabiny stejně jako my. A své silné stránky. Zkuste najít svou vnitřní bohyni podle slunečního znamení, v němž jste se narodila.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Až 90 % lidí se seznámí v práci a stejně tak tomu bude i v průběhu září u Býka, který po vztahu nikdy moc netoužil, ale tentokrát se zamiluje tak, že už nebude úniku. Láska totiž přijde vždycky, když to nečekáme.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci se snad nikdy neusadí. Pořád dychtivě čekají na toho pravého, ale ono to ne a ne přijít. Dejte si pozor, abyste ve svém životě vůbec na někoho narazila. Občas není nejlepší variantou pan Dokonalý, ale prostě obyčejný chlápek, co si vedle vás přisedl v restauraci ke stolu.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci rádi dávají zpátečku, ale ani ti se lásce na podzim nevyhnou. Potká je pravděpodobně někdy kolem října. Za jakých okolností ale hvězdy neodtajnily. Těžko říct, zda to bude někdo, koho v životě už mají, nebo nový objekt zájmu.