Neexistuje nic tak bolestného jako pocit, že vás podvedl někdo, koho milujete a komu jste věřila. Mnohem těžší než přijmout tenhle fakt je naučit se znova důvěřovat. Dá se to vůbec zvládnout? Každé znamení zvěrokruhu k podvodu přistupuje jinak a stejně tak rozdílně hledá ztracenou důvěru. Jak jste na tom vy? Důvěra je ve vztahu velmi důležitá. Je předpokladem kvalitního vztahu. Pokud ji někdo poruší, je velmi těžké ji znova vybudovat. Někdo dokáže odpustit a jít dál, jiný to nedokáže nikde. Jak jste na tom s nabytím důvěry vy?

Beran

Jako první znamení zvěrokruhu máte nevinnou duši a snadno druhým uvěříte. Beranice, máte přirozenou vnitřní důvěru v sebe sama i svět kolem vás. Pokud tedy někdy poruší tuhle důvěru a podvede vás, je pro vás velmi těžké mu zase začít věřit. Ale protože jste odolná a čistá duše, není pro vás nemožné naučit se znova věřit i poté, co vám partner zlomil srdce. Víte, všechno závisí na vaší sebedůvěře. Jakmile věříte sama sobě, zvládnete to. Musíte si připomenout, že ani vy nejste dokonalá a dokonalý není nikdo.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (08-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (08-11-2018)

Dnešní den využijte své dobré nálady a zajistěte si klidné místečko

Doporučené články Více

Býk

Ženy ve znamení Býka jsou velmi opatrné, než začnou někomu věřit. Jakmile ale začnou, jsou absolutně loajální. Pokud je ale vaše důvěra pošlapaná, je to pro vás tragické a máte pocit, že se celý svět obrátil vzhůru nohama. Podvod, kterého se na vás partner dopustil, považuje za hrubé narušení pocitu bezpečí a sebeúcty. Nikdy na to nezapomenete, často s tím druhým přestanete mluvit. Jste ale velmi tvrdohlavá, takže se budete pořád vracet do minulosti. Abyste se zbavila bolesti a začala opět důvěřovat, musíte se zbavit starých bolestí. Začněte dělat něco jiného než se pitvat v tom, co vám partner udělal. Budete myslet na jiné věci a možná si uvědomíte, že jedna hloupá chyba nemusí zničit váš vztah.

Blíženci

Blíženkyně, vy nejste přesvědčené o tom, že byste mohly po zradě znova začít důvěřovat. Je to pro vás těžké, protože to považujete skutečně za velkou zradu. Jste hrdé na to, že patříte k jednomu z nejchytřejších znamení zvěrokruhu, takže podvod považujete krutost a taky signál, že jste měly nesprávný úsudek, pokud jde o výběr partnera. Můžete dokonce přísahat, že už mu nikdy neuvěříte. Ale jste milující a zábavná osoba, která ráda experimentuje, a taky moc dobře víte, že ani vy nejste bez chyby, takže nakonec mu přece jen odpustíte. Bude to trvat déle než jiným, ale pokud za to stojí, dáte mu ještě šanci.

Rak

Ženy ve znamení Raka bývají ve vztazích velmi emocionální a zainteresované. Častěji myslí srdcem než hlavou. To je taky důvod, proč vás zrada milované osoby tak moc zraní. Kvůli bolesti pro vás může být obtížné uvažovat o znovunabytí důvěry. Ale taky jste někdo, kdo opravdu touží po hlubokém emocionálním vztahu. Snažíte se tedy vidět věci v souvislostech a učíte se důvěřovat postupně. Je to v pořádku. Poslouchejte někdy i svou intuici, nejen srdce a hlavu. Než někoho odkopnete, zůstaňte klidná a o všem si promluvte. Řekněte, jak vnímáte důvěru a loajalitu a zjistěte, zda se na to díváte stejně. Takto zjistíte, kdo je hoden vaší důvěry.