Všichni máme občas splín a chce se nám zalézt do postele a týden z ní nevylézt. Smutek je však důležitou emocí, která je přirozená. Umožňuje nám, abychom se pak radovali ze šťastných chvilek. Pokud však znáte spouštěče blbé nálady, můžete nalézt efektivní mechanismy, jak ji rychleji překonat. Po čem touží vaše duše podle znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani nesnášejí, když jsou fyzicky nemocní nebo se nemůžou hýbat kvůli zranění. Jsou hrozní a nesnášenliví pacienti a vůbec nechtějí poslouchat lékařské rady. V důsledku toho bývají smutní a v depresi, a to až do doby, než se zase uzdraví. Velmi často hledají porozumění u přátel, aby se rychleji vyrovnali se svou fyzickou bolestí.

Pro některá ze znamení bude prosinec opravdu přelomový! Zjistěte, zda i pro Vás.

Pro některá ze znamení bude prosinec opravdu přelomový! Zjistěte, zda i pro Vás.

Zřejmě budete mít trochu sklon dělat se před protějškem lepšími nebo jinými, než ve skutečnosti jste, ale tato hra přece nemůže vydržet navěky a jednou se stejně budete muset setkat takoví, jací doopravdy jste.

Doporučené články Více

Býk

Jsou tvrdohlaví a nechtějí selhat. Jakmile vynaloží veškeré úsilí k dosažení svých cílů a ve finále nedosáhnou úspěchu, přepadne je smutek. Ovšem jako správný Býk se bude i nadále usmívat a předstírat, že je všechno v nejlepším pořádku. Jen jejich chování bude tak trochu nepředvídatelné, takže to z nich vycítíte. Dejte jim najevo, že jste tady pro ně a že se vám můžou svěřit.

Blíženci


Blíženci jsou pověstní svou chaotickou povahou a taky přetékající energií. Ovšem i oni se můžou někdy vyčerpat a vyhořet na všech frontách. Obvykle se to stane ve chvíli, kdy se přihodí něco, co nečekali, a následný smutek je u nich pak velmi intenzivní. Co jim pomůže? Položit je do postele a na pár dní je tam nechat, aby si odpočinuli.

Rak

Raci jsou rodinné typy a rodina je pro ně naprosto vším. Jakmile hrozí, že by ji mohli ztratit, začnou být smutní a přepadají je deprese. Mají tendenci vidět své blízké a milované úplně všude, potřebují rodinné rituály a pohodu. Jakmile o to přijdou, nebude lehké je ze smutku dostat. Potřebují dost času a přátelské rameno, na kterém se mohou vyplakat.