Každý má své chyby a ani vy pravděpodobně nejste výjimka! Mrkněte, jaké nedostatky můžete omluvit svým znamením zvěrokruhu!

BERAN

Holky, které se narodily ve znamení doma, asi nikdy nezískají titul hospodyňka roku. Ve skutečnosti jsou to totiž pěkné bordelářky! I když se občas snaží doma uklidit, častěji mají spíš nepořádek! Většinou si to omluví tím, že inteligentům chaos nevadí!

Horoskop Ravena Argoni: Jak vstoupíte do Nového roku?

Horoskop Ravena Argoni: Jak vstoupíte do Nového roku?

Jaký bude váš prosinec a jaký bude start do nového roku? Raven Argoni odhaluje tajemství prosince  jako startu do Nového roku. 

Doporučené články Více

BÝK

Až potkáte slečnu, která bude vždycky chtít, ať je po jejím, s velkou pravděpodobností bude narozená ve znamení býka! Můžete mít sebelepší nápad, ona ale vždycky bude prosazovat tu svou a pravděpodobně se jí to i povede. Je to tvrdohlavá a dominantní povaha.

BLÍŽENCI

Náladová. To je nejtypičtější špatná vlastnost pro dívky ve znamení blížence. Jeden den se směje a je veselá a druhý den je to největší protiva! Svoje nálady ale dokáže měnit i mnohem větší rychlostí. Je to její superschopnost!

RAK

Raci fungují hlavně přes emoce. Je to jejich přednost i slabost zároveň. Jsou to ti, kteří se nahlas smějí, když mají radost i ti, co se nebojí plakat, když jsou nešťastní. A také ti, co se budou pěkně vztekat, když je někdo naštve. Holky raci proto jsou trochu hysterky!