Všechny zákony a pravidla světa jsou napsána ve hvězdách. Kdo se umí dívat do vesmíru, pochopí i složitou ženskou duši. Je tu horoskop zaměřený na ženské bytosti. A rovnou říkáme, že některé dámy toto nastavené zrcadlo bude trápit.

Jaká jste doopravdy? Co o vaší povaze říkají hvězdy? Je tu horoskop, který by si měly přečíst nejen ženy, ale hlavně muži, kteří se chtějí usadit nebo dokonce oženit.

Jaký je váš skrytý talent? Býci jsou výborní kuchaři, Blíženci dobří organizátoři

Jaký je váš skrytý talent? Býci jsou výborní kuchaři, Blíženci dobří organizátoři

Každý člověk má něco, co mu jde lépe než ostatním. Přirozeně, lehce, bez námahy. Jako by se pro to rovnou narodil. Nikdo neví, odkud přesně tenhle talent pochází, ale zdá se, že jsme ho získali už při početí. Jaký je ten váš? Víte o něm nebo ho potřebujet

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Silné osobnosti, které nerady dělají kompromisy. Na začátku vás taková žena okouzlí tím, jak je vyrovnaná a cílevědomá. Jenže když si vás omotá kolem prstu, začne se chovat jako panovačná bestie. Tyhle dámy jsou dobré na kratší a středně dlouhé vztahy. Chlapi, do manželství to žádná výhra opravdu není.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jde o nekompromisní partnerky, které se nerady podřizují. Ze začátku to hodně drhne. Žena v tomto znamení je silná osobnost, ale její podvědomí touží po zkrocení. Pokud se vám podaří takové ženě nasadit ohlávku, budete mít doma zkrocené zvíře. Ale pozor, na toto mají jen opravdu silní muži.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S ženami ve znamení Blížence zažijete mnoho legrace. Mají rády zábavu a smích. Mají hodně otevřenou sexualitu a rády zkouší nové věci. Jenže v manželství je to neopustí. Budou si chtít pořád užívat. A vy jim to musíte občas dovolit a tvářit se, že nic nevidíte. Pak vám to bude klapat. Věděli jste, že si berete takovou malou couru, tak se nyní nedivte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou skutečné matky rodu. Rády o rodinu pečují a vše mají pod dohledem. Myslí to dobře, ale budou vám řídit život. Budou k vám přistupovat jako ke svému potomku. Budou na vás pořád dávat pozor. Až pojedete s chlapy na ryby, budou kontrolovat, zda máte teplé ponožky. Některým mužům tento přístup vyhovuje. Další z toho ale budou hodně rychle na palici.

Jak se zbavit špatné nálady podle hvězd?

Jak se zbavit špatné nálady podle hvězd?

Každý z nás má občas náladu pod psa, a také se to jinak projevuje. Někdo se stočí do klubíčka a hloubá, jiný nadává, s dalším není řeč. Jak je to s vámi podle znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Více