Všechny zákony a pravidla světa jsou napsána ve hvězdách. Kdo se umí dívat do vesmíru, pochopí i složitou ženskou duši. Je tu horoskop zaměřený na ženské bytosti. A rovnou říkáme, že některé dámy toto nastavené zrcadlo bude trápit.

Jaká jste doopravdy? Co o vaší povaze říkají hvězdy? Je tu horoskop, který by si měly přečíst nejen ženy, ale hlavně muži, kteří se chtějí usadit nebo dokonce oženit.

Znamení odhalí, co mu chutná!

Znamení odhalí, co mu chutná!

Chcete svého miláčka rozmazlit delikatesou a nevíte, co by ho potěšilo? Znamení zvěrokruhu vám to řeknou! Postačí jediné, znát měsíc, ve kterém se narodil!

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Silné osobnosti, které nerady dělají kompromisy. Na začátku vás taková žena okouzlí tím, jak je vyrovnaná a cílevědomá. Jenže když si vás omotá kolem prstu, začne se chovat jako panovačná bestie. Tyhle dámy jsou dobré na kratší a středně dlouhé vztahy. Chlapi, do manželství to žádná výhra opravdu není.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jde o nekompromisní partnerky, které se nerady podřizují. Ze začátku to hodně drhne. Žena v tomto znamení je silná osobnost, ale její podvědomí touží po zkrocení. Pokud se vám podaří takové ženě nasadit ohlávku, budete mít doma zkrocené zvíře. Ale pozor, na toto mají jen opravdu silní muži.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S ženami ve znamení Blížence zažijete mnoho legrace. Mají rády zábavu a smích. Mají hodně otevřenou sexualitu a rády zkouší nové věci. Jenže v manželství je to neopustí. Budou si chtít pořád užívat. A vy jim to musíte občas dovolit a tvářit se, že nic nevidíte. Pak vám to bude klapat. Věděli jste, že si berete takovou malou couru, tak se nyní nedivte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou skutečné matky rodu. Rády o rodinu pečují a vše mají pod dohledem. Myslí to dobře, ale budou vám řídit život. Budou k vám přistupovat jako ke svému potomku. Budou na vás pořád dávat pozor. Až pojedete s chlapy na ryby, budou kontrolovat, zda máte teplé ponožky. Některým mužům tento přístup vyhovuje. Další z toho ale budou hodně rychle na palici.

TIETO PÁRY ZNAMENÍ ZVEROKRUHU MAJÚ TIE NAJKRAJŠIE VZŤAHY! PATRÍTE MEDZI NICH?

TIETO PÁRY ZNAMENÍ ZVEROKRUHU MAJÚ TIE NAJKRAJŠIE VZŤAHY! PATRÍTE MEDZI NICH?

Astrologická prognóza pre deň sa stáva nielen akýmsi vodítkom, ale nastavuje náladu človeka a jeho postoj k okolitému svetu v nasledujúcich 24 hodinách. Každé znamenie zverokruhu má svoje vlastné charakteristiky, či už pozitívne alebo negatívne, na základ

Doporučené články Více