Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud věříte na sílu hvězd, tak vám mohou odhalit, jaký je váš přítel a zda vaše vlastnosti jdou dohromady, nebo jste každý natolik jiný, že vás čekají konflikty.

Kterým vztahům přejí hvězdy?

Jedna věc je nezávazně randit, v okamžiku kdy ale začnete uvažovat o společné budoucnosti, ptáte se, jak se ten druhý vybarví v dlouhodobém vztahu, respektive zda vaše povahové vlastnosti jdou dohromady. A pak člověk hledá odpověď všude možně, tedy i u hvězd.

Nejlepší přítel podle zvěrokruhu: Které znamení se k vám hodí nejlépe?

Nejlepší přítel podle zvěrokruhu: Které znamení se k vám hodí nejlépe?

Naše znamení zvěrokruhu vypovídá hodně o naší osobnosti a o tom, kým jsme – zvláště, když tomu věříme. My všichni máme vedle sebe lidi, kteří jsou nám podobní, ale někdy jejich znamení zvěrokruhu může mít vliv na to, jak dobře se k sobě hodíme.

Doporučené články Více

Jak znamení zvěrokruhu ovlivňují výběr partnera?

Jste tedy zamilovaná a ptáte se, zda to má smysl investovat do nového vztahu intenzivní city. Samozřejmě úspěch vztahu nezávisí jen na znamení, ve kterém jsou jeho účastníci narození, ale ten, kdo věří na partnerské horoskopy, ví, že určité povahové vlastnosti jsou typické pro určitá znamení. Hodí se tyto vlastnosti k těm vašim? Podívejte se na ideální partnery pro vaše znamení.

Kdo se nejlépe hodí k Beranovi (21.3. - 20.4.)?

Toto ohnivé znamení je divoké, průbojné, plné energie. I ve vztazích a lásce je Beran rozhodný a rád přebírá vedení. Ve fázi zamilovanosti je horkokrevný a vášnivý, plný temperamentu. Nejlépe se k němu hodí znamení, které ho bude držet na uzdě a čas od času s ním půjde do konfliktu.

Lev: K Beranovi se nejlépe hodí Lev. Tato kombinace je zárukou vztahu, kde to bude jiskřit a ani během všedního dne z jejich vztahu nevyprchá vášeň.

Střelec: I se Střelcem bude mít Beran velmi vzrušující vztah, v posteli ti dva nikdy nezažijí nudu.

Vaše znamení horoskopu hravě prozradí, co je na vás nejvíce s..xy!

Vaše znamení horoskopu hravě prozradí, co je na vás nejvíce s..xy!

Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Doporučené články Více

Kdo se nejlépe hodí k Býkovi (21.4. - 21.5.)?

Toto zemní znamení si užívá dobývání, respektive když je dobýváno – na první pohled to může vypadat, jako že dělá drahoty, ve skutečnosti je to ale jen hra, kterou si Býk užívá. Mějte proto s Býkem trpělivost. S Býky nejlépe ladí Raci a Ryby.

Ryby: Ryby jsou připravené splnit Býkům každé, dokonce i nevyslovené přání. Zároveň jsou zárukou klidu, porozumění a harmonie.

Raci: Zpočátku může dojít mezi Raky a Býky k nedorozuměním, ale po jejich překonání je jejich vztah perfektní a Býci s Raky se jen málokdy rozcházejí.