Najít oblíbený parfém trvá někdy i celý život. Parfém je součástí prvního dojmu stejně jako třeba oděv a vypovídá ledasco o osobnosti člověka. Vybíráte parfém intuitivně, nebo myslíte, že na jeho výběru mohou mít podíl i hvězdy? Podívejte se, jaká vůně se hodí k vašemu znamení, a zkuste změnu. Zajděte si je očichat do parfumerie a třeba zjistíte, že právě to je ta pravá vůně!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Akční a stále plní energie, takoví jsou Berani. Hned tak něco je nenadchne a zůstávají věrni své značce. Představují volbu žít svůj život podle sebe, svobodu vybrat si vlastní cestu ke štěstí a nenechat se svázat očekáváním společnosti. Ideální jsou proto sladké, ovocno-květinové vůně.

Kameny pro zdraví, lásku a energii: Který je podle čínského horoskopu ten váš?

Kameny pro zdraví, lásku a energii: Který je podle čínského horoskopu ten váš?

Kameny jsou odjakživa považovány za schránky, které v sobě dokáží koncentrovat sílu z přírody. Léčivou, tu, která vám dodá radost, energii i potřebný klid. Každé znamení má své přednosti i slabosti jinde. Víte, který kámen vám nejvíce prospěje podle čínsk

Doporučené články Více

VYZKOUŠEJTE: La Vie Est Belle od Lancôme – pro sebevědomou ženu, jež odmítá diktát společnosti, srdcem celé vonné kompozice je vzácný kosatec, jímž dále prostupují tóny hedvábného jasmínu a magických květů pomerančovníku.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk má rád dodržování pravidel. Nemá rád velké změny. Buduje své království pomalu, ale jistě. I přesto, že je to rozvážný a opatrný člověk, rozhodně je to romantik! Planetou Býků je totiž Venuše. Sytá vůně, nabitá energií je pro Býka přesně to pravé.

VYZKOUŠEJTE: LACOSTE POUR FEMME – moderní parfémové dílo s čistým stylem, vytvořené pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Vévodí mu smyslná vůně semiše, jamajského pepře a fialové frézie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Z Blížence můžete vnímat určitou nervózní energii, která tyto lidi obklopuje. Čím hůře snášejí stereotyp, o to více jsou přátelští, zábavní a dychtiví po novinkách. Blíženci dokáží bez problémů měnit vše, od účesu, šatů a názorů až po zaměstnání nebo partnera. Takže změna parfému nebude problém.

Horoskop: Jak přistupují Štíři k zakládání rodiny a potomkům?

Horoskop: Jak přistupují Štíři k zakládání rodiny a potomkům?

Sladit první dny s ratolestí pro Štíry nebude tak těžké jako pro ostatní znamení, protože mají mnoho energie.

Doporučené články Více

VYZKOUŠEJTE: Euphoria od CALVIN KLEIN – luxusní parfém, který vám přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem.