Najít oblíbený parfém trvá někdy i celý život. Parfém je součástí prvního dojmu stejně jako třeba oděv a vypovídá ledasco o osobnosti člověka. Vybíráte parfém intuitivně, nebo myslíte, že na jeho výběru mohou mít podíl i hvězdy? Podívejte se, jaká vůně se hodí k vašemu znamení, a zkuste změnu. Zajděte si je očichat do parfumerie a třeba zjistíte, že právě to je ta pravá vůně!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Akční a stále plní energie, takoví jsou Berani. Hned tak něco je nenadchne a zůstávají věrni své značce. Představují volbu žít svůj život podle sebe, svobodu vybrat si vlastní cestu ke štěstí a nenechat se svázat očekáváním společnosti. Ideální jsou proto sladké, ovocno-květinové vůně.

Jaká jste máma podle horoskopu? Kdo umí děti podpořit a kdo je naopak dusí?

Jaká jste máma podle horoskopu? Kdo umí děti podpořit a kdo je naopak dusí?

Každý rodič má svůj styl. Ten vychází z jeho výchovy, zkušeností, ale také z jeho temperamentu a toho, co mu bylo dáno do vínku. Pokud věříte, že váš osud a částečně i povahu ovlivňuje datum narození, pak vás určitě bude zajímat, co vám hvězdy nachystaly

Doporučené články Více

VYZKOUŠEJTE: La Vie Est Belle od Lancôme – pro sebevědomou ženu, jež odmítá diktát společnosti, srdcem celé vonné kompozice je vzácný kosatec, jímž dále prostupují tóny hedvábného jasmínu a magických květů pomerančovníku.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk má rád dodržování pravidel. Nemá rád velké změny. Buduje své království pomalu, ale jistě. I přesto, že je to rozvážný a opatrný člověk, rozhodně je to romantik! Planetou Býků je totiž Venuše. Sytá vůně, nabitá energií je pro Býka přesně to pravé.

VYZKOUŠEJTE: LACOSTE POUR FEMME – moderní parfémové dílo s čistým stylem, vytvořené pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Vévodí mu smyslná vůně semiše, jamajského pepře a fialové frézie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Z Blížence můžete vnímat určitou nervózní energii, která tyto lidi obklopuje. Čím hůře snášejí stereotyp, o to více jsou přátelští, zábavní a dychtiví po novinkách. Blíženci dokáží bez problémů měnit vše, od účesu, šatů a názorů až po zaměstnání nebo partnera. Takže změna parfému nebude problém.

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Některý muž má rád, když ho žena osloví. Jiný zase rád loví. O tom, co na jednotlivé muže působí, rozhoduje i znamení, ve kterém jsou narozeni. Střelce sbalíte, když budete s..xy. Vodnář si vás musí vybrat sám. A co ostatní? 

Doporučené články Více

VYZKOUŠEJTE: Euphoria od CALVIN KLEIN – luxusní parfém, který vám přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem.