Najít oblíbený parfém trvá někdy i celý život. Parfém je součástí prvního dojmu stejně jako třeba oděv a vypovídá ledasco o osobnosti člověka. Vybíráte parfém intuitivně, nebo myslíte, že na jeho výběru mohou mít podíl i hvězdy? Podívejte se, jaká vůně se hodí k vašemu znamení, a zkuste změnu. Zajděte si je očichat do parfumerie a třeba zjistíte, že právě to je ta pravá vůně!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Akční a stále plní energie, takoví jsou Berani. Hned tak něco je nenadchne a zůstávají věrni své značce. Představují volbu žít svůj život podle sebe, svobodu vybrat si vlastní cestu ke štěstí a nenechat se svázat očekáváním společnosti. Ideální jsou proto sladké, ovocno-květinové vůně.

Jak svést muže podle horoskopu! Kdy být tajemná a kým se nechat dlouho dobývat?

Jak svést muže podle horoskopu! Kdy být tajemná a kým se nechat dlouho dobývat?

Co si budeme říkat, namlouvání a fáze před vztahem jsou krásné, ale někdy jsou to nervy. Každý muž totiž reaguje na něco jiného, některý ocení humor, jiného to spíše vyplaší... Pokud máte aktuálně někoho v hledáčku, mohl by vám pomoci náš horoskop. Pokud

Doporučené články Více

VYZKOUŠEJTE: La Vie Est Belle od Lancôme – pro sebevědomou ženu, jež odmítá diktát společnosti, srdcem celé vonné kompozice je vzácný kosatec, jímž dále prostupují tóny hedvábného jasmínu a magických květů pomerančovníku.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk má rád dodržování pravidel. Nemá rád velké změny. Buduje své království pomalu, ale jistě. I přesto, že je to rozvážný a opatrný člověk, rozhodně je to romantik! Planetou Býků je totiž Venuše. Sytá vůně, nabitá energií je pro Býka přesně to pravé.

VYZKOUŠEJTE: LACOSTE POUR FEMME – moderní parfémové dílo s čistým stylem, vytvořené pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Vévodí mu smyslná vůně semiše, jamajského pepře a fialové frézie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Z Blížence můžete vnímat určitou nervózní energii, která tyto lidi obklopuje. Čím hůře snášejí stereotyp, o to více jsou přátelští, zábavní a dychtiví po novinkách. Blíženci dokáží bez problémů měnit vše, od účesu, šatů a názorů až po zaměstnání nebo partnera. Takže změna parfému nebude problém.

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Potřebujete se někoho zbavit? Máte prostě jen tak chuť se s někým rozhádat nebo ho naštvat, až z něj bude velké nasupené rajče? Stačí znát jeho znamení a my za vás zařídíme zbytek...

Doporučené články Více

VYZKOUŠEJTE: Euphoria od CALVIN KLEIN – luxusní parfém, který vám přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem.