Každý člověk je šikovný na něco. Někdo je manuálně zručný, jiný vyniká spíše v oborech, kde ruce tolik nepotřebujeme. Málokdo ví, že na to, v čem jsme dobří má vliv znamení, ve kterém jsem se narodili. A na co jste machři vy? 

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je odjakživa impulzivní a umí se rychle rozhodovat. Proto bude vynikat v oboru, ve kterém je důležitý především rychlý úsudek. Berani jsou dobrými manažery a organizátory. Funkce ředitele jim ale nesedí. Na to jsou příliš horkokrevní. Jsou ale jejich dobrými zástupci.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk se umí rozhodovat též. Od berana se ale liší chladnou hlavou. Dokáže tedy jednat v krizové situaci tak, jako nikdo. Pokud se s nimi ocitnete uprostřed bouračky, nemusíte se vůbec bát. Býk to vždycky vyřeší.

Horoskop na dnešní den - Úterý (11-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (11-12-2018)

Partnerský vztah se neobejde bez konfliktů

Doporučené články Více

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženec vám prodá i mrtvolu, i proto je velmi žádaný prodejce. Vedoucí obchodních domů po nich hrábnou všemi deseti, jelikož vědí, že nikdo jim nepřinese větší zisk než právě blíženci. Ti se při komunikaci se zákazníky cítí jako ryba ve vodě.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak je ze všech znamení nejvíce rodinný typ. Bude výborným učitelem v mateřské školce. Zkušená račice se dobře uplatní i jako babysitter v zahraničí. Děti ji mají rádi a ona vždycky bude mít ráda je.