S podzimem, který se nám pomalu vkrádá do domů, přichází také náš nový horoskop. Přečtěte si, co vás potká v dalším ročním období a jaké radosti a strasti můžete čekat.

Kozoroh 22. 12. – 20. 01.

Léto bylo plné zásadních událostí, které vás posunuly někam dál. Poznala jste, že život se nebude vždycky odvíjet tak, jak si to naplánujete, ale neustále budete muset bojovat za to, co chcete. Podzim vám přinese naopak chvilky klidu a uspokojení. Nebudete muset čelit žádné nepříjemnosti a paradoxně si odpočinete mnohem více než v létě, které pro vás bylo emočně velmi náročné. Doma se vám podaří navodit klidnou podzimní atmosféru, za což vám budou všichni vděčni. Partner se objeví s neočekávanou novinkou, která vás možná zaskočí, ale nakonec z ní budete mít také radost.

Velký horoskop podle tarotu na rok 2019 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

Velký horoskop podle tarotu na rok 2019 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

Rok 2019 bude ve znamení velkých změn a životních zvratů. Co tě čeká v oblasti vztahů, lásky, jak se ti bude dařit v kariéře a co tvé zdraví? Přečti si, co čeká v příštím roce ohnivá znamení zvěrokruhu podle tarotových karet.

Doporučené články Více

Vodnář 21. 01. – 20. 02.

Nebuďte přehnaně žádostivá, mnohdy se přehnané sny a touhy stávají přítěží a neslouží k ničemu dobrému. Měla byste slevit ze svých požadavků od života, vaše nereálné představy udivují vaše okolí a stávají se příčinou, proč vás druzí nejsou schopni pochopit. V létě jste potkala starého přítele, který ve vás vyvolal staré touhy po cestování. Nebrání- li vám žádný závazek, nemáte nad čím váhat. Sbalte si kufry a vyrazte. Na cestách poznáte nové přátele, ke kterým se budete ráda vracet. Kuráž vám nechybí ani v oblasti investování. Bankovnictví nebo nemovitosti, to budou sektory, které vám vynesou zisky.

Ryby 21. 02. – 20. 03.

Léto bylo roční období, které podle vás nemusí nikdy končit. Prázdniny jste si užila podle libosti a seznámila se nejen s novými lidmi, ale také jste poznala věci, které jste doposud neznala. Na letní dovolené jste poznala muže, který k vám nebyl zcela upřímný, ale ne protože jste mu byla lhostejná, ale protože vás chtěl chránit. Velkou lásku s pokračováním ale nečekejte. V práci se karta obrátí a k vám se donese novinka, že máte být povýšena. Jen pozor, abyste si případné povýšení opravdu zasloužila. Pokud máte děti, šetřete, jelikož vaše dítě po vás bude chtít vyšší kapesné. Dejte pozor, aby vás z té částky nekleplo.

Beran 21. 03. – 20. 04.

Vás pohoda provází neustále. Ať je léto nebo podzim, je vám to celkem jedno. Rozhodně vám nedělá problém vzít věci do svých rukou a jít si pevně za svými rozhodnutími. Pokud se jednou do něčeho zakousnete, nemá cenu, aby se někdo snažil vám to rozmlouvat. Partnerské vztahy se budou v pošmourném podzimu otřásat od základů. Dojde k rapidním změnám, které budou jen a jen pozitivní. Co vás na podzim potrápí, bude zdraví. Dejte pozor, abyste se dostatečně oblékala a užívejte preventivně hodně vitamínů a konzumujte hodně ovoce a zeleniny. Zdravá strava, ta vám totiž také chybí.