Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jelikož se Jupiter pohybuje u Slunce a Měsíce.

Čeká nás silně transformační NOVOLUNÍ. Opakuje se vám ta samá situace pořád dokola? Řešení najdete v minulosti. Zamyslete se a uvědomte si moment, kdy se vracíte zpět do začarovaného kruhu. Udělejte něco jinak, překonejte svůj strach z nepoznaného. Rozhodně se vám to vyplatí. Jak ovlivní novoluní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a mnoha z nás dochází zásoby energie. Kdo si musí v únoru dát pozor na zdraví, kdo naopak bude plný sil? Komu zimní chmury ztíží vztahy na pracovišti nebo doma? Mrkněte na předpověď pro své znamení.

Doporučené články Více

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní otevírá zdárné vyřešení úředních záležitostí. Berany čeká komunikace, písemnosti a telefonování v souvislosti s penězi. Mohou plánovat cestu do ciziny a rozšiřovat své vědomosti.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci by měli novoluní využít k získání peněz ve společném vlastnictví sdílenými s další osobou, jako jsou půjčky, dotace nebo hypotéka. Čeká je podepisování smluv a dohod, nastavení nových pravidel i zvýšení platu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tohle transformační období přinese ideální podmínky pro vztahy, pracovní dohody a veškerá smluvní ujednání. Blížence čeká podepisování smluv a úředních dokumentů. Novoluní je nasměruje, kudy se ubírat ve vztazích. Ceres jim dá zabrat ve vztahových záležitostech.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pod vlivem novu je na obzoru nová spolupráce, noví spolupracovníci. A s tím spojená cesta do zahraničí. Mnoho práce a aktivity kolem rodiny.

Jak jste dopadly vy? Tyto znamení zvěrokruhu se rozvádějí nejvíce a toto je příčina

Jak jste dopadly vy? Tyto znamení zvěrokruhu se rozvádějí nejvíce a toto je příčina

Manželství mnozí chápou jako závazek na celý život. Ne vždy však věci vycházejí podle našich představ a dnes už se poměrně často stává, že společný život nevydrží, partneři se odcizí a nastává ta méně příjemná část a tou je rozvod.

Doporučené články Více