Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jelikož se Jupiter pohybuje u Slunce a Měsíce.

Čeká nás silně transformační NOVOLUNÍ. Opakuje se vám ta samá situace pořád dokola? Řešení najdete v minulosti. Zamyslete se a uvědomte si moment, kdy se vracíte zpět do začarovaného kruhu. Udělejte něco jinak, překonejte svůj strach z nepoznaného. Rozhodně se vám to vyplatí. Jak ovlivní novoluní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Stres podle horoskopu: Ryby panikaří, Býci se hroutí

Stres podle horoskopu: Ryby panikaří, Býci se hroutí

Stresové situace nemá rád nikdo a každý se s nimi vyrovnává jinak – stejně tak jednotlivá znamení zvěrokruhu. Spousta stresu vás může potkat třeba na dovolené, zjistěte tedy, jak se s ním poperou právě vaši společníci na cestách.

Doporučené články Více

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní otevírá zdárné vyřešení úředních záležitostí. Berany čeká komunikace, písemnosti a telefonování v souvislosti s penězi. Mohou plánovat cestu do ciziny a rozšiřovat své vědomosti.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci by měli novoluní využít k získání peněz ve společném vlastnictví sdílenými s další osobou, jako jsou půjčky, dotace nebo hypotéka. Čeká je podepisování smluv a dohod, nastavení nových pravidel i zvýšení platu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tohle transformační období přinese ideální podmínky pro vztahy, pracovní dohody a veškerá smluvní ujednání. Blížence čeká podepisování smluv a úředních dokumentů. Novoluní je nasměruje, kudy se ubírat ve vztazích. Ceres jim dá zabrat ve vztahových záležitostech.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pod vlivem novu je na obzoru nová spolupráce, noví spolupracovníci. A s tím spojená cesta do zahraničí. Mnoho práce a aktivity kolem rodiny.

Jaká znamení se k sobě (ne)hodí

Jaká znamení se k sobě (ne)hodí

Někdo na astrologii nevěří ani trochu, jiní si horoskopy rádi přečtou, další bez nich nemohou žít. My se tentokrát ptáme hvězd, jestli se k sobě hodíte či ne:

Doporučené články Více