Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jelikož se Jupiter pohybuje u Slunce a Měsíce.

Čeká nás silně transformační NOVOLUNÍ. Opakuje se vám ta samá situace pořád dokola? Řešení najdete v minulosti. Zamyslete se a uvědomte si moment, kdy se vracíte zpět do začarovaného kruhu. Udělejte něco jinak, překonejte svůj strach z nepoznaného. Rozhodně se vám to vyplatí. Jak ovlivní novoluní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Velká pravda! Tyto znamení zvěrokruhu se rozvádějí nejčastěji.

Velká pravda! Tyto znamení zvěrokruhu se rozvádějí nejčastěji.

Pro mnohé lidi je manželství závazek na celý život. Avšak v minulosti se manželství vnímalo přísnější než dnes. Dnes se už poměrně často stává, že mnohé manželství končí rozvodem.

Doporučené články Více

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní otevírá zdárné vyřešení úředních záležitostí. Berany čeká komunikace, písemnosti a telefonování v souvislosti s penězi. Mohou plánovat cestu do ciziny a rozšiřovat své vědomosti.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci by měli novoluní využít k získání peněz ve společném vlastnictví sdílenými s další osobou, jako jsou půjčky, dotace nebo hypotéka. Čeká je podepisování smluv a dohod, nastavení nových pravidel i zvýšení platu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tohle transformační období přinese ideální podmínky pro vztahy, pracovní dohody a veškerá smluvní ujednání. Blížence čeká podepisování smluv a úředních dokumentů. Novoluní je nasměruje, kudy se ubírat ve vztazích. Ceres jim dá zabrat ve vztahových záležitostech.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pod vlivem novu je na obzoru nová spolupráce, noví spolupracovníci. A s tím spojená cesta do zahraničí. Mnoho práce a aktivity kolem rodiny.

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Doporučené články Více