LONDÝN - Z horoskopov a rozborov zverokruhu na nás zvyčajne vyskakujú len tie lepšie stránky hviezdneho znamenia, v ktorom sme sa narodili. Dozvedáme sa, v akých ohľadoch sme nádherní, magickí, úžasní. Ale rovnako ako každý slnečný lúč vrhá tieň, tak aj znamenia zverokruhu majú svoju odvrátenú stranu, kde číhajú naše najhoršie stránky. A práve na ne sa zamerala astrologička britského denníka The Sun Kerry Kingová.

BARAN (21. 3. - 20. 4.)

Až násilnícky a hádavý. Je tak posadnutý snahou vyhrávať, že pokračuje bez ohľadu na vlastnú ujmu v prehraných bitkách, patových situáciách i stratených kauzách. Navonok arogantný pancier skrýva drvivé vnútorné pochybnosti. Hlboko vo vnútri si barani nemyslia, že sú dosť dobrí, a preto všetko to predvádzanie sa. 

Horoskop na dnešní den - Pondělí (17-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Pondělí (17-12-2018)

Na pracovišti navážete nové vztahy, budete mít úspěch u soudu, dostanete pochvalu od šéfa.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Toto je miesto, kde sa toho deje len veľmi málo. Ľudia zostávajú uviaznutí v rovnakej rutine po stáročia a akýkoľvek pokrok tu stagnuje pod žezlom tvrdohlavého býčieho boha. Práve tu ľudia narodení v tomto znamení skončia, pokiaľ nebudú opatrní a nebudú odolávať nutkaniu svojho horšieho ja. 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Podvodníček s dvomi tvárami, ktorého teší nešťastie druhých a vyžíva sa v škandáloch a klebetách. S kamarátmi, ako sú blíženci, človek nepotrebuje nepriateľov, ale priatelia nikdy dlho nevydržia, pretože blíženci sú neustále na love lepšej možnosti - nielen medzi priateľmi, ale hľadajú aj lepší večierok, prácu, partnera či lepší život. Neúnavné hľadania miesta, kde by tráva mohla byť zelenšia, im bráni sa zastaviť a chvíľu si oddýchnuť na vlastnej záhradke. 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Toto je najnebezpečnejšie znamenie zverokruhu pre zamestnancov FBI. Prečo? Pretože sú žiarliví, majú snahu kontrolovať a manipulovať. Citové trosky, ktoré neznesú, keď ich ostatní vynechajú alebo sa dokonca posúvajú a vyvíjajú dopredu bez ich rád a pomoci. Náladoví, nároční, vášniví a nepríčetní. Naštvaní, zlí a nebezpeční. Milujú a nenávidia viac než ktokoľvek iný.